Jerzy Brzęczek nagroda
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 21 Listopada 2019

Ogromne wyróżnienie dla Jerzego Brzęczka. Selekcjoner nagrodzony za awans na Euro 2020

Jerzy Brzęczek został wyróżniony za awans z reprezentacją Polski na Euro 2020. Nasz selekcjoner został umieszczony wśród najlepszych w Europie, czego nie przewidywał chyba żaden z polskich sympatyków.

Jerzy Brzęczek często spotyka się z krytyką ze strony polskich kibiców w związku ze swoimi niektórymi decyzjami. Wielu fanów uważa, że część z nich brzmi niedorzecznie, jednak trzeba przyznać, że póki co trener doskonale broni się wynikami. Nasz selekcjoner w pewnym stylu wygrał swoją grupę eliminacyjną i zapewnił naszej reprezentacji awans na wielki turniej.

Doskonała forma naszej drużyny narodowej nie przeszła niezauważona, a nasz trener został wyróżniony za swoją pracę na rzecz drużyny narodowej. Dobrą formę drużyny pod wodzą Brzęczka dostrzegł prestiżowy portal, który zajmuje się wyceną zawodników występujących w klubach piłkarskich z całego świata. Co ciekawe, jest on jedynym wyróżnionym spośród Polaków.

Nie żyje polski mistrz świata. Poniósł śmierć w wypadku, nie miał najmniejszych szansNie żyje polski mistrz świata. Poniósł śmierć w wypadku, nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek doceniony przez światowe media

Portal Transfermarkt.de cieszy się doskonałą opinią pośród kibiców z całego świata w związku z tym, że bardzo precyzyjnie określa wartość wszystkich zawodników występujących w bardziej i mniej znanych klubach. Po zakończeniu eliminacji Euro 2020 dziennikarze serwisu ułożyli złotą i srebrną jedenastkę wszystkich grup z najlepszymi piłkarzami.

Co ciekawe, umownym szkoleniowcem srebrnej drużyny został Jerzy Brzęczek. Można więc przyznać, że uznano go za drugiego najlepszego trenera zakończonych w ten wtorek eliminacji, bowiem trenerem złotej drużyny został selekcjoner reprezentacji Finlandii. Można uznać to za ogromne wyróżnienie. Jest to jasny sygnał, że polski sukces nie pozostał niezauważony.

Jerzy Brzęczek doczekał się wyróżnienia

Polscy kibice nie spodziewali się takiego wyróżnienia dla trenera, jednak wielu z nich po czasie przyznało, że warto było dać mu drugą szansę na przekonanie do swoich pomysłów, bo póki co dają nam one doskonałe rezultaty. Liczymy na to, że tak samo będzie podczas samego turnieju.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Jest oświadczenie producenta murawy na mecz Polska - Słowenia. "Stan murawy był dobry"
  2. Była prezes polskiego klubu została zatrzymana przez CBA! Postawiono jej poważne zarzuty
  3. Legenda reprezentacji Polski zamierza zakończyć karierę! Ujawniono, kiedy dojdzie do pożegnania
  4. Były gwiazdor Ekstraklasy zaginął bez śladu. Nie wrócił do klubu po urlopie
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News