Trener
East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 22 Listopada 2020

Jerzy Brzęczek bezlitośnie wyśmiany. Filmik znanego sportowca stał się hitem internetu (WIDEO)

Jerzy Brzęczek w ostatnich dniach musi mierzyć się z krytyką i docinkami ze strony kibiców. Co gorsza, szpilkę selekcjonerowi wbił lider jego kadry Robert Lewandowski, który na antenie TVP udzielił wymownego wywiadu. Zachowanie Lewandowskiego zainspirowało jednego ze znanych sportowców, który powtórzył wywiad "Lewego".

Po dobrym zgrupowaniu w październiku reprezentacja Polski znacznie obniżyła loty i w bardzo słabym stylu przegrała z Włochami oraz Holandii. Po meczu z Italią Robert Lewandowski udzielił głośnego wywiadu Jackowi Kurowskiemu. Słowa kapitana kadry odbiły się szerokim echem, nie tylko w świecie sportu.

Nie żyje znany kulturysta. Miał tylko 37 lat, przegrał z koronawirusemNie żyje znany kulturysta. Miał tylko 37 lat, przegrał z koronawirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Jej mąż zginął. Kiedy przejrzała pliki w jego laptopie zamarła, znalazła porażającą wiadomość
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą

Jerzy Brzęczek pod ostrzałem. Atak przyszedł z niespodziewanej strony

- Tak naprawdę przygotowując się do tego meczu wiedzieliśmy, że musimy spróbować zaatakować, przy piłce się bardziej utrzymać. Ale co innego jak się o tym mówi, co innego w teorii, a co innego w praktyce. Przed nami dużo rzeczy do poprawy, szczególnie w treningu, żeby wykorzystać każdy trening na maksa - powiedział po meczu z Włochami Lewandowski. Bardziej wymowne od jego wypowiedzi okazało się jednak jego 8-sekundowe milczenie przed odpowiedzią na pytanie.

Tropem Lewandowskiego postanowił podążyć także bramkarz zespołu piłki ręcznej, Chrobrego Głogów - Rafał Stachera. Po porażce swojej ekipy z mistrzem Polski, Łomżą Vive Kielce, pokusił się o żart, który potem w swoich mediach społecznościowych zamieścili żółto-biało-niebiescy.

Marcin Najman tłumaczy absurdalne zachowanie podczas walki. Zbigiew Boniek płacze ze śmiechuMarcin Najman tłumaczy absurdalne zachowanie podczas walki. Zbigiew Boniek płacze ze śmiechuCzytaj dalej

Kłopoty Brzęczka, Zbigniew Boniek wezwał go na dywanik

Wydaje się, że nie tylko piłkarze, kibice czy eksperci mają dosyć rządów Brzęczka. Pierwsze oznaki zniechęcenia wykazuje również prezes PZPN Zbigniew Boniek.

- Trener ma ważną umowę, pracuje. Chcę się z nim spotkać w przyszłym tygodniu, zadać kilka pytań i mieć kilka odpowiedzi - przyznał Boniek w wywiadzie dla PAP. Na razie nie wiadomo, kiedy dojdzie do spotkania i jaka przyszłość czeka selekcjonera. Boniek nie zamierza jednak zwalniać Brzęczka w najbliższym czasie.

- Skończyliśmy Ligę Narodów, jestem przekonany, że Brzęczek będzie nadal trenerem, bo ma kontrakt. Chciałbym mu jednak zadać kilka pytań i to jest normalne: Kto jest pierwszym bramkarzem? Jak będzie wyglądała 23-osoba kadra? Czy jest jakaś hierarchia? Trzeba na te tematy porozmawiać - powiedział w programie Foot Truck. - Największym problemem naszej reprezentacji jest to, jaką taktyką grać. Czy grać czwórką czy trójką w obronie - dodał.

Pod wodzą Brzęczka reprezentacja Polski rozegrała 24 spotkania. Bilans selekcjonera jest dodatni: Polacy wygrali w 12 spotkaniach, 5 razy zremisowali i 7-krotnie przegrali.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Mężczyzna blokował karty w bankomatach, a następnie kradł pieniądze. Mieszkańcy polskiego miasta zagrożeni
  2. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News