Jerzy Brzęczek
Beata Zawadzka/East News
Autor Bartosz Goluch - 25 Kwietnia 2020

Gwiazda reprezentacji Polski zabrała głos ws. Jerzego Brzęczka. Padły stanowcze słowa

Jerzy Brzęczek wciąż pozostaje niepewny udziału w Euro 2021. Selekcjoner reprezentacji Polski jest związany kontraktem z PZPN do końca roku, więc może nie poprowadzić kadry na mistrzostwach Europy. Jeden z liderów kadry zabrał głos w sprawie przyszłości trenera.

Mimo awansu na Euro przyszłość Brzęczka w kadrze pozostaje niepewna. O dalszych losach selekcjonera mają zadecydować mecze Ligi Narodów oraz towarzyskie. Selekcjoner otrzyma propozycję nowego kontraktu jedynie wtedy, gdy wyniki i gra zespołu będą zadowalające. Kadry bez byłego trenera Wisły Płock nie wyobraża sobie skrzydłowy reprezentacji Kamil Grosicki.

Oficjalnie: Ekstraklasa wraca do gry. Premier ujawnił datę wznowienia sezonuOficjalnie: Ekstraklasa wraca do gry. Premier ujawnił datę wznowienia sezonuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa

Jerzy Brzęczek z poparciem "Grosika"

- Nie wyobrażam sobie, byśmy mieli pojechać na EURO z innym trenerem. To z Jerzym Brzęczkiem osiągnęliśmy sukces, którym był awans. My, piłkarze, stoimy murem za selekcjonerem - oświadczył zawodnik na łamach "Przeglądu Sportowego", dając do zrozumienia, że Brzęczek cieszy się zaufaniem wszystkich kadrowiczów.

Selekcjoner był krytykowany za styl gry zespołu, który mimo dobrych wyników pozostawiał sporo do życzenia. "Grosik" podkreśla, że najważniejsze są zwycięstwa, a nie doznania estetyczne. - Trener postawił na grupę zawodników, którzy go nie zawiedli, dlatego awansowaliśmy. Nie będę oceniał, w jakim stylu to zrobiliśmy. Wszyscy oczekujemy, że na takim turnieju wreszcie ugramy coś więcej niż dotychczas - powiedział.

Adam Małysz zapowiada rewolucję w kadrze skoczków. Adam Małysz zapowiada rewolucję w kadrze skoczków. "Będą duże niespodzianki"Czytaj dalej

Reprezentacja zagra o posadę selekcjonera

Przypomnijmy, początkowo Jerzy Brzęczek miał ważny kontrakt z reprezentacją Polski do lipca tego roku. O jego przedłużeniu miała zadecydować postawa biało-czerwonych podczas Euro 2020. Turniej został jednak przełożony na przyszły rok z powodu epidemii koronawirusa. W związku z tym prezes PZPN Zbigniew Boniek poinformował, że decyzję co do przyszłości Brzęczka podejmie po jesiennych spotkaniach Ligi Narodów. Polacy zmierzą się w nich z Holandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News