Jerzy Brzęczek
Youtube Łączy nas piłka
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Maja 2020

Jerzy Brzęczek odkrył karty. Selekcjoner ma nowego kandydata do gry w reprezentacji

Jerzy Brzęczek udzielił ostatnio wywiadu dla kanału Youtube “Łączy nas piłka”. Selekcjoner reprezentacji Polski podzielił się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji, w jakiej znalazł się futbol w czasie wciąż panującej pandemii koronawirusa. Zdradził również, że gdyby kalendarz spotkań reprezentacji nie uległ zmianie z uwagi na zagrożenie epidemiczne, szansę gry w kadrze otrzymałby nowy zawodnik.

Jerzy Brzęczek, mimo iż reprezentacja Polski nie rozgrywa żadnych spotkań, nie może narzekać na nudę. Selekcjoner już planuje przyszłe zgrupowania. W ostatniej wypowiedzi przyznał, że gdyby nie wybuch pandemii koronawirusa, szansę debiutu w kadrze otrzymałby utalentowany zawodnik, o którym głośno jest za sprawą transferowych spekulacji.

Nie żyje selekcjoner reprezentacji Brazylii. Jeszcze niedawno prowadził kadrę na mundialuNie żyje selekcjoner reprezentacji Brazylii. Jeszcze niedawno prowadził kadrę na mundialuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Złapali go na A1 po pościgu w samochodzie za blisko pół miliona


Jerzy Brzęczek gotów jest na powrót do pracy z reprezentacją

Wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował plany niemal wszystkim drużynom piłkarskim na świecie. W tym gronie jest również reprezentacja Polski, która w marcu miałą rozpocząć przygotowania do mistrzostw Europy. Jak wiadomo, turniej przeniesiono na przyszły rok, jednak dla selekcjonera Jerzego Brzęczka brak możliwości regularnej pracy z piłkarzami, rodzi spory problem w kontekście przygotowań do europejskiego czempionatu.

Opiekun naszej kadry udzielił wywiadu dla kanału “Łączy nas piłka”, w którym opowiedział o planach na najbliższe miesiące. Cały sztab reprezentacji oraz piłkarzy czeka mnóstwo pracy. Tylko kilku naszych zawodników ma szansę grać w piłkę, inni na razie jedynie trenują indywidualnie, co powoduje różnice w formie i przygotowaniu.

- Koronawirus wyrządził dużo szkód w świecie piłki. Teraz planowane są terminy, w których będziemy grać nawet trzy spotkania. Naszym zadaniem będzie optymalnie przygotować drużynę i popełnić jak najmniej błędów. - stwierdził Jerzy Brzęczek.

Gołota wystąpi w rewanżu z Tysonem? Gołota wystąpi w rewanżu z Tysonem? "Mogę zawalczyć nawet bez ćwiczeń"Czytaj dalej


Selekcjoner chciał dać szansę debiutu utalentowanemu piłkarzowi

Co ciekawe, gdyby nie doszło do odwołania spotkań z uwagi na zagrożenie ze strony koronawirusa, mogliśmy oglądać w składzie reprezentacji nowego zawodnika. Trener Brzęczek przyznał, że planował dać szansę debiutu jednemu z najbardziej utalentowanych zawodników polskiej Ekstraklasy. Michał Karbownik z Legii Warszawa wzbudza wielkie zainteresowanie najlepszych europejskich klubów. 19-latka i jego postępy uważnie obserwuje również selekcjoner reprezentacji.

- Michał Karbownik imponował w ostatnich miesiącach rozwojem. Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski. Powiem więcej, chciałem nawet dać mu szansę gry w pierwszym składzie w meczu z Ukrainą. Taki był plan, żeby sprawdzić jego predyspozycje. Ciekaw jestem, jak Karbownik będzie prezentował się po długiej przerwie i czy miała ona na niego wpływ. - wyjawił Jerzy Brzęczek.

Źródło: Youtube "Łączy nas piłka"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od lat szukają w Polsce tajemniczego miejsca. Widziały je tylko trzy osoby w historii
  2. Kobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policja
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Koniec maseczek na ulicach? Znane są już wstępne plany rządu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News