Jerzy Brzęczek
Jan BIELECKI/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Kwietnia 2020

Jerzy Brzęczek i Zbigniew Boniek przeszli testy na obecność COVID-19

Jerzy Brzęczek i Zbigniew Boniek poddali się badaniu na obecność koronawirusa w organizmie. Szokujące informacje podał osobiście prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie ze Sport.pl. Obaj panowie w czasie wybuchu pandemii byli w regionach mocno dotkniętych przez koronawirusa. 

Jerzy Brzęczek musiał poddać się testowi diagnozującemu na obecność koronawirusa po tym, gdy odwiedził rejon dotknięty przez pandemię. Informację przekazał Zbigniew Boniek, który zdradził, że i on nie uniknął kontaktu z osobami zainfekowanymi COVID-19.

Oficjalnie: kolejny Polak w Bayernie Monachium. Trener długo o niego zabiegałOficjalnie: kolejny Polak w Bayernie Monachium. Trener długo o niego zabiegałCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa


Jerzy Brzęczek był narażony na infekcję COVID-19

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek był gośćiem programu Sport.pl “Sekcja Piłkarska”. Szef polskiej piłki w rozmowie z redaktorem naczelnym portalu Pawłem Wilkowiczem omówił szeroko komentowany i wzbudzający kontrowersje powrót do gry PKO Ekstraklasy. Boniek stwierdził, że wznowienie gry jest możliwe tylko dzięki odpowiedniemu zastosowaniu niezbędnych środków ostrożności i nie należy demonizować powrotu zawodników do rywalizacji mimo wciąż panującego zagrożenia epidemicznego.

- Jestem poważnym człowiekiem, nie bawię się w głupoty. Sędzia w maseczce będzie biegał? Na stadion może w maseczce przyjechać. A potem gramy normalny mecz. Jak mamy udawać, ubarwiać, wymyślać, to się w to nie bawmy. Jeśli o czymś nowym myślimy, to o elektronicznym gwizdku, bo ten tradycyjny mógłby być rzeczywiście ryzykowny. - powiedział.

Co Materazzi powiedział Zidane'owi przed uderzeniem Co Materazzi powiedział Zidane'owi przed uderzeniem "z byka"? Włoch cytuje swoje słowaCzytaj dalej


Zbigniew Boniek ujawnia, że miał kontakt z osobami chorymi na koronawirusa

Prezes Boniek zdradził w trakcie programu również szokującą informację, że zarówno on, jak i selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek musieli poddać się testowi na obecność koronawirusa w organizmie. Wszystko z powodu bliskiego kontaktu z osobami już zakażonymi.

- Trener miał trochę problemów ze zdrowiem, miał obawy, bo był w Lombardii w najgorszym momencie. Zrobił testy i jest wszystko ok. Nie miał koronawirusa. Ja? Oczywiście, że też zrobiłem testy. Na kongresie UEFA siedziałem przy stole z prezesami federacji szwajcarskiej i serbskiej, byliśmy nawet na kawie. Oni mieli koronawirusa, więc musiałem się przebadać. Wynik był negatywny - powiedział szef PZPN.

Źródło: Sport.pl

  1. Decyzja zapadła. Obostrzenie przedłużono, jest zapis w Dzienniku Ustaw
  2. Nie żyją trzy bardzo młode osoby. Zginął 23-latek i jego dwie koleżanki
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News