Jerzy Brzęczek
Youtube/Przegląd Sportowy
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 27 Września 2020

Zbigniew Boniek wskazał zastępcę Jerzego Brzęczka. Ma już gotowy plan

Jerzy Brzęczek zaraził się koronawirusem i jego udział w październikowym zgrupowaniu reprezentacji Polski stanął pod znakiem zapytania. Prezes PZPN Zbigniew Boniek przygotował specjalny plan na wypadek, gdyby trener nie zdołał wykurować się na czas.

PZPN poinformował o zakażeniu Brzęczka w sobotę wieczorem. - Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzone u selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka dały wynik pozytywny. W wyniku zaistniałej sytuacji wprowadzona została standardowa procedura izolacji zgodna z obowiązującymi przepisami sanitarnymi - napisano w ogłoszeniu. Nie wiadomo, czy selekcjoner zdąży wyleczyć się na mecze reprezentacji, które zostaną rozegrane w dniach 7-14 października. PZPN przygotował awaryjny plan.

Prezydent i Premier grzeją się w chwale zwycięstwa Jana Błachowicza. Mówią o promocji Polski i Prezydent i Premier grzeją się w chwale zwycięstwa Jana Błachowicza. Mówią o promocji Polski i "rozniesieniu" rywalaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"

Jerzy Brzęczek z koronawirusem. Boniek uspokaja kibiców

- Jeśli problemy zdrowotne mu na to nie pozwolą, to wdrożona zostanie procedura dotycząca takiej sytuacji: reprezentację poprowadzi asystent. Nie ma żadnego problemu, zresztą jestem przekonany, że selekcjoner do niedzieli wyzdrowieje i normalnie poprowadzi zespół - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Boniek zdradził również, jak czuje się selekcjoner. - Nie można powiedzieć, żeby był bezobjawowy, ma lekką gorączkę - oświadczył. Selekcjoner, podobnie jak jego najbliżsi współpracownicy, został objęty kwarantanną, która ma zminimalizować ryzyko kolejnych zachorowań.

Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćIle zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćCzytaj dalej

Testy w sztabie reprezentacji Polski

Członkowie sztabu zostali poddani szczegółowym testom na obecność koronawirusa. - Nikt nie ma żadnych objawów. W poniedziałek wszyscy będą mieli robione testy wymazowe. Nie zapominajmy, że mamy problem z koronawirusem. Nie piłkarski, a powszechny. W kraju jest coraz więcej zakażeń, więc nic dziwnego, że dotyczą też futbolu. W Pogoni Szczecin jest kilkadziesiąt osób pozytywnych, pojawiają się też przypadki w innych klubach. To nie jest nikogo wina, po prostu wciąż do końca nie wiemy, jak się zabezpieczać - tłumaczy Boniek.

Przypadek Brzęczka nie jest pierwszym zarażeniem koronawirusem w reprezentacji Polski. Wcześniej COVID-19 zarazili się Bartosz Bereszyński i Sebastian Szymański. U obu zawodników choroba miała łagodny przebieg.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracować
  4. Jerzy Brzęczek z koronawirusem. Wiemy co z najbliższym zgrupowaniem kadry
  5. Mateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie Polaka
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News