Jerzy Brzęczek
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Września 2020

Wiemy co ze stanem zdrowia Jerzego Brzęczka. Zdąży się wykurować na zgrupowanie reprezentacji Polski?

Jerzy Brzęczek zachorował na koronawirusa i musiał poddać się natychmiastowemu leczeniu. Od razu pojawiło się pytanie - czy selekcjoner reprezentacji Polski zdąży wyzdrowieć i poprowadzić drużynę w najbliższych meczach, które odbędą się już za kilka dni? W poniedziałek poznaliśmy nieco więcej informacji na temat stanu zdrowia trenera “Biało-Czerwonych” oraz co stanie się wówczas, gdy nie zdąży on pokonać choroby na czas. 

Jerzy Brzęczek w ostatnich dniach niestety zaraził się koronawirusem i zmuszony jest zrezygnować na razie z aktywnego pełnienia obowiązków selekcjonera reprezentacji Polski. W poniedziałek PZPN przekazał informacje na temat stanu zdrowia trenera Polaków, a także zdradził, jaki ma plan na wypadek jego nieobecności.

Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"


Jerzy Brzęczek chory na koronawirusa, wiemy jak się czuje

W weekend dowiedzieliśmy się, że selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek zaraził się koronawirusem. 49-latek musiał natychmiast poddać się kwarantannie i przez kilka najbliższych dni nie będzie mógł wykonywać swoich obowiązków. Rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej przekazał, że trener Brzęczek ma objawy typowe dla grypy, jak gorączka.

W poniedziałek dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat stanu zdrowia opiekuna “Biało-Czerwonych”, jak również plan przygotowany przez PZPN na wypadek, gdyby Jerzy Brzęczek nie mógł poprowadzić drużyny narodowej w zbliżających się wielkimi krokami październikowych meczach.

Van Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuVan Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuCzytaj dalej


Prezes Boniek i PZPN o chorobie Brzęczka i meczach reprezentacji

Jak zdradził jeden z bliskich współpracowników Jerzego Brzęczka, cytowany przez portal WP SportoweFakty “ma klasyczne bóle mięśni jak po grypie, ale sytuacja zmierza w dobrą stronę”. Selekcjoner miał bardzo wysoką gorączkę, jednak teraz czuje się już znacznie lepiej.

- W tym tygodniu selekcjoner będzie miał trzy testy na obecność koronawirusa, dziś, w środę i w piątek. Wierzymy, że będzie w stanie poprowadzić drużynę w najbliższych meczach - przekazał w poniedziałek rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. Jeśli trener nie zdąży wyleczyć choroby, w najbliższych meczach drużynę poprowadzi jego asystent Tomasz Mazurkiewicz.

– Jeżeli się okaże, że wyniki będą negatywne, to nie będzie przeszkód, by był obecny na najbliższym zgrupowaniu kadry. A jeśli problemy zdrowotne mu na to nie pozwolą, to wdrożona zostanie procedura dotycząca takiej sytuacji: reprezentację poprowadzi asystent. Nie ma żadnego problemu, zresztą jestem przekonany, że selekcjoner do niedzieli wyzdrowieje i normalnie poprowadzi zespół - powiedział natomiast w rozmowie z “Przeglądem Sportowym” prezes Zbigniew Boniek.

Źródło: WP SportoweFakty, "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracować
  4. Jerzy Brzęczek z koronawirusem. Wiemy co z najbliższym zgrupowaniem kadry
  5. Mateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie Polaka
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News