Jerzy Brzęczek
Youtube Łączy nas piłka
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Marca 2020

PZPN odtajnił nieznane szczegóły na temat pracy Jerzego Brzęczka. Kibice nie mogą uwierzyć (WIDEO)

Jerzy Brzęczek stał się głównym bohaterem komentarzy kibiców i ekspertów po emisji pierwszego odcinka produkcji PZPN “Niekochani”. Dokument ukazuje życie kadry “od kulis”. Na selekcjonera spadła fala krytyki z uwagi na sposób, w jaki zwracał się do swoich zawodników. W jego wypowiedziach nie brakowało bowiem wulgaryzmów.

Jerzy Brzęczek nie poprowadzi w najbliższym czasie naszej kadry w kolejnych spotkaniach. Przerwa od gry spowodowana pandemią koronawirusa nie oznacza jednak, że kibicom zabraknie tematów do dyskusji. PZPN zadbał o to, by wokół naszej reprezentacji było głośno, publikując w sobotę pierwszy odcinek specjalnego serialu ukazującego życie kadry “Niekochani”. Na pierwszy plan wysuwa się specyficzne zachowanie naszego trenera.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
    2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy


Najdziwniejsza walka roku na Fame MMA. Zawodnik zaczął bić sędziego, ogromna wpadka [WIDEO]Najdziwniejsza walka roku na Fame MMA. Zawodnik zaczął bić sędziego, ogromna wpadka [WIDEO]Czytaj dalej


Jerzy Brzęczek jednym z bohaterów nowego serialu PZPN “Niekochani”

Produkcja Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczyna się od przedstawienia początkowych tygodni pracy Jerzego Brzęczka z reprezentacją Polski. Serial przypomina uwielbiane przez kibiców vlogi, pokazujące jak wygląda życie kadry podczas kolejnych zgrupowań. W materiale przygotowanym przez PZPN dostajemy jednak znacznie bliższe spotkanie z naszymi najlepszymi reprezentantami. Otrzymaliśmy dawkę nagrań z szatni kadry i trudnych momentów, z jakimi musieli zmagać się piłkarze. Możemy zobaczyć między innymi, jak wyglądała odprawa trenera Brzęczka po meczu Ligi Narodów z Włochami. I to właśnie ten fragment wywołał lawinę negatywnych komentarzy wśród odbiorców.

Piłkarz Ekstraklasy wyśmiewa gwiazdę Fame MMA. Piłkarz Ekstraklasy wyśmiewa gwiazdę Fame MMA. "Ktoś taki jak ja powinien go dojechać"Czytaj dalej


Selekcjoner znalazł się w ogniu krytyki ze strony kibiców po swoich niecenzuralnych wypowiedziach

Na Selekcjonera naszej kadry spadła duża fala krytyki za sposób, w jaki zwracał się w swoich przemowach do zawodników. Jego wypowiedzi były często przepełnione wulgaryzmami.

- Jak jechaliśmy do Włoch, to wszyscy pier*****i, że nas ku**a zeżrą - mówił po remisie 1:1 z Włochami.

Po pierwszych 45 minutach rewanżowego spotkania ze “Squadra Azzurra” ponownie w podobny sposób motywował swoich zawodników.

- Panowie, ochłonąć, 45 minut było ch***, ale mamy 0:0, to musimy wykorzystać. - powiedział.

Piłka nożna to wielkie emocje i normą jest, że tego typu język jest używany na stadionach i za drzwiami piłkarskiej szatni. Miejmy nadzieję, że podobnych wypowiedzi będziemy oglądać jednak coraz mniej, a na ekranie dominować będą tylko chwile radości, jakich również było sporo za kadencji trenera Brzęczka.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
 2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
 3. Marcin Najman wyzwany na kolejną walkę. Jego przeciwnik zaskoczy wszystkich kibiców
 4. Juventus Turyn podjął decyzję w sprawie przyszłości klubu. Pilny komunikat mistrza Włoch
 5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
 6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News