Dziewczyna Arkadiusza Milika - Jessica Ziółek
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 2 Października 2020

Brytyjczycy koniecznie chcą widzieć dziewczynę Arkadiusza Milika u siebie. Są nią zachwyceni

Dziewczyna Arkadiusza Milika wywołuje ogromne zainteresowanie brytyjskiej prasy. Choć transfer reprezentanta Polski nie został jeszcze potwierdzony, to tamtejsze media wręcz oczekują Jessiki Ziółek jako nowej WAGs Premier League. Narzeczona naszego napastnika stała się hitem „bulwarówek” w Wielkiej Brytanii.

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek spotykają się ze sobą już niemal 9 lat. Nasz napastnik oświadczył się swojej partnerce w czerwcu 2019 roku podczas wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Dziewczyna Arkadiusza Milika to prawdziwa piękność, która zwróciła uwagę brytyjskich mediów. Te zaczęły szeroko interesować się polską WAGs i podkreślają jej liczne zainteresowanie modą.

Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje lokalna legenda piłki nożnej, przed laty było o nim bardzo głośnoPolacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje lokalna legenda piłki nożnej, przed laty było o nim bardzo głośnoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa

Jessica Ziółek sama projektuje ubrania

Dziewczyna Arkadiusza Milika wykorzystuje swoją wyjątkową urodę i chętnie pozuje do zdjęć. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 115 tysięcy fanów, a na jej profilu można zobaczyć fotografie, gdzie Jessica Ziółek pozuje niczym zawodowa modelka. Nic dziwnego, że zainteresował się nią brytyjski „The Sun”, który poświęcił jej cały artykuł.

Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Czytaj dalej

„The Sun” pisze o dziewczynie Arkadiusza Milika

Brytyjski tabloid „The Sun” przygotował tekst o dziewczynie Arkadiusza Milika. Gazeta szczegółowo przybliża osobę Jessiki Ziółek. W artykule można przeczytać o tym, czym zajmuje się narzeczona polskiego piłkarza.

„Wprowadziła na rynek markę odzieżową Wild Mascot w 2019 roku” - piszą Brytyjczycy, którzy zamieścili także wiele zdjęć Polki.

Ponadto opisywane są także szczegóły z życia pary, jak choćby informacje o jej zaręczynach. Dziennikarze są zachwyceni urodą polskiej WAG i widać, że ekscytują się możliwym przybyciem na Wyspy Jessiki wraz z piłkarzem.

Transfer Arkadiusza Milika do Premier League stał się bardziej możliwy, kiedy odpadła możliwość jego przejścia do AS Romy. Naszym napastnikiem mają interesować się szczególnie Everton, Manchester United i Tottenham.

Źródło: The Sun, o2

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News