Joanna Jędrzejczyk zdjęcie
Instagram/joannajedrzejczyk
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 2 Grudnia 2020

Joanna Jędrzejczyk pokazała pośladki na plaży. Aż trudno oderwać wzrok (FOTO)

Joanna Jędrzejczyk od marca nie stoczyła żadnej walki. Wielki wpływ na to miała panująca pandemia koronawirsua. Polska wojowniczka MMA wciąż pozostaje w treningu, ale znajduje także czas na chwile relaksu. Obecnie Jędrzejczyk jest w Brazylii, gdzie korzysta z promieni letniego słońca. Polka pochwaliła się swoim wypoczynkiem w Ameryce Południowej, a przy okazji odsłoniła swoje pośladki.

⦁ Joanna Jędrzejczyk jeszcze nie wraca do oktagonu. Ostatnią walkę stoczyła w marcu tego roku
⦁ Polska zawodniczka chce wrócić do walk, dopiero kiedy kibice będą mogli zasiąść na stadionie
⦁ Jędrzejczyk obecnie relaksuje się w Brazylii, gdzie korzysta z letnich promieni słonecznych
⦁ Na swoim Instagramie zawodniczka pokazała swoje wysportowane ciało. Polka odsłoniła pośladki

Joanna Jędrzejczyk na razie nie zamierza wracać do oktagonu. Polka obecnie przebywa na rajskich wakacjach w Brazylii. Zawodniczka na Instagramie pochwaliła się z fanami cudownymi widokami.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Media podały pilną wiadomość. Łukasz Piszczek wraca do reprezentacji Polski, ma pracować w sztabieMedia podały pilną wiadomość. Łukasz Piszczek wraca do reprezentacji Polski, ma pracować w sztabieCzytaj dalej

Joanna Jędrzejczyk kusi pośladkami w Brazylii

Polska zawodniczka MMA po raz kolejny wprawiła swoich fanów w zachwyt. Na najnowszych zdjęciach Jędrzejczyk chwali się nie tylko wakacjami, ale także swoją wysportowaną i nienaganną sylwetką.

Wojowniczka w Ameryce Południowej jest już od kilku dni. Wcześniej chwaliła się urokliwymi miejscami, które zwiedziła. Nie mogło zabraknąć także widokówek z brazylijskiej plaży, która jest tuż nad oceanem.

Jędrzejczyk pochwaliła się pięknym słonecznym dniem, z którego ma okazję korzystać w Brazylii. Polka pokazała się w skąpym bikini, które bardzo mocno podkreśliło jej nienaganną wysportowaną figurę.

Zachwyceni internauci zwrócili szczególną uwagę na odsłonięte pośladki polskiej zawodniczki. "Aska kopara opada !!!!! Nie wiem ktore lepsze widoki", "piękna pupa", "Musiałaś zrobić masę przysiadów" - piszą zachwyceni fani.

Tomasz Adamek i Dariusz Michalczewski wrócą do boksu? Tygrys żąda ogromnej sumyTomasz Adamek i Dariusz Michalczewski wrócą do boksu? Tygrys żąda ogromnej sumyCzytaj dalej

Jędzrzejczyk chwali się wysportowanym ciałem

Polka cały czas pozostaje w treningu, choć od jej ostatniej walki minęło już pół roku. W marcu Jędrzejczyk na gali UFC 248 w Las Vegas mierzyła się z Chinką Weili Zhang. Stawką walki był pas mistrzowski wagi słomkowej UFC.

Jędrzejczyk przez kilka lat była właścicielką tego pasa. Jednak zdecydowaną faworytką pojedynku była broniąca tytułu Zhang. Marcowa walka udowodniła, że panie są zdecydowanie najlepszymi zawodniczkami na świecie w swojej kategorii wagowej.

Pojedynek Jędrzejczyk z Zhang stał na najwyższym poziomie. Po emocjonującej walce Polka musiała uznać wyższość rywalki. Jędrzejczyk pokazała hart ducha, wytrzymując do końca ostatniego gongu.

Polka w trakcie walki doznała dramatycznie wyglądającej kontuzji. Na czole Jędrzejczyk pojawił się ogromny krwiak, a medycy polskiej zawodniczki obawiali się, że może pęknąć. Mimo to Jędrzejczyk dotrwała do końca walki.

Na razie nie wiadomo, kiedy Jędrzejczyk wróci do oktagonu. Zawodniczka podkreśla, że kolejną walkę chciałaby stoczyć w obecności kibiców, ale na razie jest to niemożliwe ze względu na pandemię koronawirusa. Jędrzejczyk zdradziła, że jej kolejna walka odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Joanna Jędrzejczyk zdjęcie

Joanna Jędrzejczyk zdjęcie

Joanna Jędrzejczyk zdjęcie

fot.: Instagram/joannajedrzejczyk

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News