Joanna Jędrzejczyk
youtube.com/ MMAWeekly.com
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Marca 2020

Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)

Joanna Jędrzejczyk stoczy w sobotę jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. Polka mistrzyni sztuk walki zmierzy się z Weili Zhang. Nastroje między fighterkami nie są dobre, a Chinka, która już obrażała Jędrzejczyk, zaczęła mścić się na jej rodakach. Nagranie wideo, które obiegło świat, pokazuje, jak bardzo sportsmenka nienawidzi polskich kibiców.

Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang to jedne z największych rywalek w zawodowych sportach walki. Polka i Chinka szykują się do walki w sobotę, która już teraz zapowiada się bardzo emocjonująco. W dużym stopniu dlatego, że sportsmenki się bardzo nie lubią, a już teraz dochodzi między nimi do wybuchu emocji. Rywalka Polki, która zobaczyła polskich kibiców, nie mogła powstrzymać wściekłości i zdecydowała się na bardzo wulgarny gest, który zszokował wszystkich.

Oficjalnie. Polonia Warszawa z nowym sponsorem. Nie przestraszył się kibiców LegiiOficjalnie. Polonia Warszawa z nowym sponsorem. Nie przestraszył się kibiców LegiiCzytaj dalej

Joanna Jędrzejczyk walczy z Weili Zhang. Nie zabraknie emocji

Pokłosiem konfliktu między Chinką a Polką jest zdjęcie, które Polka wstawiła na swoje media społecznościowe. Jędrzejczyk, wiedząc, że będzie walczyć z reprezentantką Chin postowała przeróbkę, na której pokazywała się w masce przeciwbakteryjnej i zażartowała z epidemii koronawirusa. Z racji kontrowersji i dużej ilości śmiertelnych ofiar choroby w Chinach, Polka usunęła post i przeprosiła swoją rywalkę, która jednak nie przyjęła jej tłumaczeń.

- O mnie możesz mówić, co chcesz, ale nie żartuj sobie z tego, co się tutaj dzieje. Ludzie umierają. Czyjś ojciec, czyjaś matka, czyjeś dziecko. Naśmiewanie się z tragedii to oznaka czyjegoś charakteru - napisała Chinka na Instagramie.

Nowe informacje w sprawie zdrowia Karoliny Kowalkiewicz. Zawodniczka mogła stracić wzrok, oficjalny komunikat lekarzyNowe informacje w sprawie zdrowia Karoliny Kowalkiewicz. Zawodniczka mogła stracić wzrok, oficjalny komunikat lekarzyCzytaj dalej

Chinka wściekła na polskich kibiców

Kiedy Chinka weszła na konferencję prasową i zobaczyła polskich kibiców, zdecydowała się pokazać im i naszej fladze środkowy palec. To bardzo poruszyło Jędrzejczyk, która zaczęła atakować słownie Chinkę, jednak ta odpowiedziała jej, żeby "się zamknęła". Na takie słowa Polska zawodniczka zareagowała bardzo dobitnie.

- Zamknę ci usta moją pięścią. Nie masz pojęcia, co to znaczy być mistrzynią. Jesteś przehajpowana, jesteś tylko zwykłą dziewczynką, która płacze w środku. Pokażę ci to, udowodnię ci to w sobotę - wykrzykiwała Jędrzejczyk do Zhang.

OBRAŹLIWY GEST ZHANG DO POLSKICH KIBICÓW OKOŁO 22 SEKUNDY MATERIAŁU:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino z chorymi pasażerami zatrzymane w Warszawie
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Zjadła 3 pieczone ząbki czosnku. Obserwowała efekty i godzina po godzinie szczęka opadała jej coraz niżej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News