Joanna Jędrzejczyk
instagram.com/joannajedrzejczyk
Autor Mateusz Wysokiński - 8 Stycznia 2020

Gwiazda polskiego sportu podzieliła się smutnym wyznaniem. Zdradziła ją najbliższa osoba

Joanna Jędrzejczyk wyznała bardzo smutną prawdę na temat swojego życia. Zawodniczka UFC, która szykuje się do walki z Weili Zhang opowiedziała o wielkich trudnościach, jakie spotkały ją w 2019 roku. Prawda na temat sportsmenki jest wyjątkowo smutna - okazuje się, że została zdradzona przez najbliższą swemu sercu osobę.

Joanna Jędrzejczyk nie ma za sobą udanych ostatnich miesięcy. Sportsmenka znana z walk w formule UFC szykuje się właśnie do powrotu na ring i do walki z Weili Zhang. Okazuje się, że w przygotowaniach Jędrzejczyk nie pomagał los, który był dla niej wyjątkowo okrutny. Reprezentantka Polski została zdradzona przez najbliższą osobę. Prawda na temat ostatnich miesięcy jej życia jest porażająca.

Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)Czytaj dalej

Joanna Jędrzejczyk opowiada o swoim życiu. Smutna prawda na temat sportsmenki

32-letnia Polka, która wraca właśnie na ring, przyznaje, że jej charakter przed walką z Zhang został zahartowany przez koleje losu, które nie były dla niej łaskawe. Sportsmenka przyznaje, że jej życie toczyło się wokół spraw prywatnych, które były dla niej o wiele ważniejsze niż sport.

- Dwa ostatnie lata były dla mnie bardzo trudne. Tuż przed pierwszą walką z Rose Namajunas rozstałam się z narzeczonym, a później wydarzyła się ta okropna redukcja wagi. Ostatnio dowiedziałam się, że mój były już menedżer namieszał w moich finansach. Do tego wyszło na jaw, że narzeczony mnie zdradzał - powiedziała Jędrzejczyk

Okazuje się, że zdradzona sportsmenka miała nawet "przyjemność" rozmowy z kobietą, z którą zdradzał ją narzeczony. To musiało być dla niej wyjątkowo bolesne doświadczenie, które tylko zahartowało jej charakter.

Jędrzejczyk odebrała telefon od kochanki narzeczonego

Sportsmenka przyznaje, że kiedy kochanka jej narzeczonego dowiedziała się o tym, że mężczyzna w rzeczywistości jest narzeczonym Jędrzejczyk, zdecydowała się do niej zadzwonić. Ta rozmowa telefoniczna na zawsze odcisnęła piętno na psychice atletki.

- Ta dziewczyna nawet do mnie zadzwoniła. Chyba bała się, że ją pobiję, jednak szybko obróciłam to w żart. Ważne, by ludzie zdali sobie sprawę, że w życiu każdego mogą zdarzyć się podobne rzeczy, niezależnie od tego, czym się zajmuje. Jeśli twoje prywatne sprawy nie układają się w odpowiedni sposób, nie odniesiesz sukcesu. Czy to w sporcie, czy w biznesie. W wieku 30-lat miałam za sobą już wiele przykrych doświadczeń i by przezwyciężyć ten trudny czas, całkowicie poświęciłam się sportowi. Teraz odzyskałam wolność i jestem szczęśliwa - dodała była mistrzyni UFC

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki skompromitował dziennikarza w wywiadzie. Wszystko poszło na żywo [WIDEO]
  2. Krzysztof Piątek dostał kolejne oferty z wielkich klubów. Transfer coraz bliżej
  3. Zaskakujący ruch może stać się faktem. Liverpool chce sprzedać swoją gwiazdę
  4. Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)
  5. Ważne zmiany w Legii Warszawa. Pozyskanie nowego piłkarza kluczem do mistrzostwa?
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News