Joanna Jędrzejczyk
instagram.com/joannajedrzejczyk
Autor Piotr Mika - 10 Lipca 2020

Joanna Jędrzejczyk w bikini. Wojowniczka pokazała gorące zdjęcie z sauny (FOTO)

Joanna Jędrzejczyk wciąż wypoczywa przed kolejnymi wyzwaniami w UFC. Polska zawodniczka niedawno spędzała czas nad polskim morzem, skąd również chwaliła się ciekawymi fotografiami. Teraz popularna "JJ" przebywa w swoim rodzinnym Olsztynie i znów rozgrzewa fanów swoimi zdjęciami.

Joanna Jędrzejczyk stara się do maksimum wykorzystać wolny czas przed kolejnymi starciami w MMA. ostatnią walkę Jędrzejczyk stoczyła na początku pandemii i od tamtej pory wraca do formy fizycznej i mentalnej. Teraz wolny czas 32-latka spędza w Polsce, co możemy śledzić na jej Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Koronawirus na pogrzebie legendy Zakopanego. W uroczystości brało udział setki osób. Skala dramatu może być porażająca
Kibice zostali zapytani o to, na kogo zagłosują w wyborach prezydenckich w Polsce. Jednoznaczny wybór, znaczna przewagaKibice zostali zapytani o to, na kogo zagłosują w wyborach prezydenckich w Polsce. Jednoznaczny wybór, znaczna przewagaCzytaj dalej

Joanna Jędrzejczyk wygrzewa się w saunie

Całkiem niedawno polska wojowniczka chwaliła sie fotografiami znad morza, teraz jednak znów wróciła do rodzinnego Olsztyna. Tam niestety trafiła na kiepską pogodę, czym nieomieszkała się podzielić ze swoimi fanami wpisem na Instagramie. - Brrr. Ależ ohydny dzień w Olsztynie. Zmiana ciśnienia, deszcz, zimno i ból głowy. Nawet nie mogłam dziś poćwiczyć na świeżym powietrzu. - skarżyła się Joanna Jędrzejczyk.

Jednakże 32-latka znalazła wspaniałe remedium na taki stan rzeczy i udała się do sauny, gdzie mogła zapomnieć o chłodzie i brzydkiej pogodzie. - dobrą alternatywą dla poprawy humoru okazała się sauna - kontynuowała swój wpis zawodniczka MMA. Fani z kolei są zachwyceni, ponieważ Jędrzejczyk pochwaliła się przy okazji zdjęciem z sauny, prezentując swoje wysportowane ciało okryte jedynie strojem kąpielowym.

Joanna Jędrzejczyk

Roman Kosecki szczerze o meczach z politykami. Zdradził, kto był największym oszustem i nerwusemRoman Kosecki szczerze o meczach z politykami. Zdradził, kto był największym oszustem i nerwusemCzytaj dalej

Czekamy na powrót do klatki

Wciąż nie wiadomo, kiedy Joanna Jędrzejczyk wróci na zawodowe ringi, aby konkurować z najlepszymi zawodniczkami globu. Ostatanią walkę "JJ" stoczyła na początku marca na gali w Las Vegas, gdzie niejednogłośnie przegrała na punkty z Chinką Zhang Weili. Część obserwatorów walki twierdzi, że wynik był niesprawiedliwy dla naszej wojowniczki. Po tej walce Jędrzejczyk była mocno poturbowana, na szczęście zdołała szybko wrócić do siebie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskoczeń przy bankomatach ciąg dalszy. Nie tylko nowe banknoty wywołały poruszenie, NBP rozwiewa wątpliwości
  2. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News