Joanna Jędrzejczyk Instagram
Instagram - Joanna Jędrzejczyk
Autor Piotr Bernaciak - 21 Marca 2020

Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)

Joanna Jędrzejczyk w końcu zdecydowała się pokazać przed fanami po ostatniej porażce. Popularna zawodniczka do tej pory stroniła od publikowania swojego wizerunku, co dziwiło bardzo wielu Polaków.

Joanna Jędrzejczyk jeszcze niedawno przygotowywała się do walki z Chinką Weili Zhang, która zakończyła się niestety porażką zawodniczki reprezentującą Polskę. Choć wydawało się, że pojedynek może być naprawdę wyrównany, to ostatecznie Jędrzejczyk nie zdołała udowodnić swojej wyższości nad przeciwniczką i przegrała z nią po wycieńczającej rywalizacji.

Nasza reprezentantka długo nie pokazywała się fanom po porażce, a widzom pozostały jedynie materiały z gali UFC, na której było widać, że Joanna Jędrzejczyk wyjątkowo odczuła walkę z chińską zawodniczką. Dopiero teraz doczekaliśmy się zdjęcia przedstawiającego Polkę po walce.

Wspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemWspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Joanna Jędrzejczyk przegrała z Weili Zhang

Już po samych wydarzeniach sprzed gali mogliśmy być pewni, że starcie Jędrzejczyk i Zhang będzie wyjątkowo ciekawe. Obie panie były bardzo pewne siebie co do przebiegu pojedynku i żadna nie zamierzała pokazać strachu przed przeciwniczką. Co ciekawe, delikatną faworytką była Chinka, jednak mimo wszystko wiele osób twierdziło, że jeżeli ktoś może ją pokonać, to na pewno jest to Joanna Jędrzejczyk.

Ostatecznie jednak Polka nie miała szczęścia, a po walce widzieliśmy, że bardzo odczuła trudy starcia. Długo nie mieliśmy okazji obserwować naszej reprezentantki w UFC, jednak w końcu zdecydowała się ona zamieścić zdjęcie w mediach społecznościowych.

Wspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemWspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemCzytaj dalej

Joanna Jędrzejczyk pokazała się po walce

- Wielu chciało, żebym zdjęła ciemne okulary, pokazała, posiniaczoną twarz. Jedak ja dbam o estetykę, którą chcę zachować i dobrze się z tym czuję, dlatego innych proszę o uszanowanie tego - powiedziała Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Sylwią Dekiert z TVP Sport.

Joanna Jędrzejczyk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Potentant Bundesligi wraca do treningów mimo epidemii. Pierwszy taki przypadek w Niemczech
  4. Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo
  5. Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwości
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News