Jan Błachowicz
AFP/EAST NEWS
Autor Aleksy Kiełbasa - 1 Czerwca 2020

Jon Jones zrzekł się tytułu! Szansa dla Błachowicza na walkę o pas UFC?

Jon Jomes postanowił zrzec się tytułu mistrza wagi półciężkiej UFC. Wszystko przez przepychanki słowne z szefem organizacji, Dany Whitem. Otwiera to drzwi przed Janem Błachowiczem, który może dostać szansę walki pas. Według byłego mistrza, to właśnie Polak powinien stanąć do walki o tytuł.

Dany White jest szefem największej organizacji MMA, a konkretnie UFC. Ostatnio wdał on się w medialne przepychanki z mistrzem świata wagi półciężkiej Jonem „Bones” Jonsem (26-1). Amerykanin nie chciał bronić pasa, bo wolał stanąć do walki z niesamowicie silnym zawodnikiem wagi ciężkiej Francisem Ngannou (15-3).

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łące
Córka Lewandowskich ma wielki talent. Niesamowite, że tyle potrafi już w wieku 3 latCórka Lewandowskich ma wielki talent. Niesamowite, że tyle potrafi już w wieku 3 latCzytaj dalej

White podał w obieg informację, że „Bones” zażądał sobie za taki pojedynek astronomicznej wypłaty. Od tego momentu, sprawa nabrała rozpędu. Obaj panowie zarzucili sobie nawzajem kłamstwo i zaczęli straszyć ujawnieniem wiadomości tekstowych. White zapowiedział nawet, że może podda się testowi na wykrywaczu kłamstw by udowodnić, że Jones chciał za walkę z Ngannou 30 mln dolarów. Co ciekawe, White jeszcze niedawno nazwał Jona Jonesa najlepszym zawodnikiem MMA w historii.

“Odnoszę obrażenia za każdym razem, kiedy tam wchodzę i otrzymuję ciosy na głowie. Nie uważam, by moja wypłata była wystarczająca za to wszystko.” – napisał na Twitterze Jon Jones.

Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankinguKto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankinguCzytaj dalej

"Reyes vs Jan o pas mistrza UFC wagi półciężkiej”

Sytuacja doprowadziła do tego, że Jon Jones zażądał rozwiązania kontraktu z UFC. Jak sam zainteresowany twierdzi, ma wiele alternatywnych opcji, takich jak boks czy aktorstwo. Wszystko wskazuje na to, iż wielkim wygranym całej sytuacji może być… Jan Błachowicz (26-8)! Dlaczego?

Jak mówi Polak , ma on zagwarantowaną walkę o pas. Były mistrz świata miał wybrać między nim a Dominickiem Reyesem (12-1). Obaj są mocnymi kandydatami do walki o wakujący pas. Potwierdza to również Jon „Bones” Jones, który za pośrednictwem Twittera, wyraził swoje zdanie na ten temat.

"Reyes vs Jan o pas mistrza UFC wagi półciężkiej. W tym momencie nie mam nic do zyskania walką z żadnym z nich. Dajcie znać, czy chcecie mojej walki z Izzym w 2021. Mam nadzieję, że do tego czasu dacie mi lepszą wypłatę" – napisał.

Źródła: polskatimes.pl, mma.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tragedia od 120 lat i nie chodzi o pandemię. Zupełnie nowe kłopoty w europejskim kraju
  2. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  3. Gwiazdor bezlitośnie skatował agresora. Wstrząsające nagranie z incydentu (WIDEO)
  4. Afera w Ekstraklasie. Piłkarz zadrwił z obowiązujących zakazów na oczach tysięcy kibiców (FOTO)
  5. Tragiczny wypadek dwóch młodych gwiazdorów. Ich samolot runął na ziemię, mieli tylko 23 lata
  6. Największe firmy handlu detalicznego w Polsce. Niespodziewana pozycja na podium przy Lidlu i Biedronce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News