Justyna Kowalczyk-Tekieli
TRICOLORS/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 13 Października 2020

Poznaliśmy sekret ślubnej sukni Justyny Kowalczyk-Tekieli. Dzięki niemu udało się jej uniknąć niezręcznej wpadki

Justyna Kowalczyk-Tekieli pod koniec września wzięła ślub ze swoim narzeczonym, a aktualnie już mężem Kacprem Tekielim. To była wyjątkowa uroczystość i wyjątkowo wyglądała rzecz jasna panna młoda. Jednak nie ze względu na piękną białą suknię, a suknię czerwoną, która miała dodatki sprowadzane aż z Dubaju. Wszystko po to, aby uniknąć niezręcznej wpadki.

Justyna Kowalczyk-Tekieli wyszła za mąż za Kacpra Tekielego, który jest wspinaczem. Uczestniczył on w wyprawach na Makalu i Broad Peak w ramach projektu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015. Z kolei w 2010 roku w niecałe 5 godzin wbiegł na wierzchołek Elbrusu, najwyższego szczytu Kaukazu. Ceremonia ślubna odbyła się na gdańskiej starówce. Justyna Kowalczyk-Tekieli miała na sobie niezwykle oryginalną suknię, która nie tylko rewelacyjnie wyglądała, ale również chroniła ją przed niespodziewanymi sytuacjami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Arkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliArkadiusz Milik przerwał milczenie. Polak ujawnia fakty, które kompromitują NapoliCzytaj dalej

Wyjątkowa suknia Justyny Kowalczyk-Tekieli

Justyna Kowalczyk-Tekieli zdecydowała się nie na tradycyjną białą suknię, ale na krwistoczerwoną. Nasza mistrzyni niemal przez całą karierę była związana z tym kolorem, bowiem zazwyczaj wybierała właśnie czerwone kombinezony. Suknia była długa, co doskonale podkreślało szczupłą sylwetkę „Polskiej Królowej Nart”. Jej wycena oscyluje w granicach 3 tysięcy złotych. Jednak spore wycięcie biustu mogło doprowadzić do niespodziewanej wpadki. Ale projektantowi kreacji udało się znaleźć rozwiązanie, które zapobiegło takiej sytuacji.

Iga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coIga Świątek zarobiła prawdziwą fortunę. Od razu wyda kilkaset tysięcy złotych, wiemy na coCzytaj dalej

Sprytny trik

Suknia Justyny Kowalczyk-Tekieli miała dosyć głęboki dekolt. Jednak każdy szczegół był skrupulatnie dopracowany. Zbigniew Fulara, który odpowiadał za przygotowanie kreacji, zdradził na łamach magazynu „Flesz” trick, który pozwolił naszej mistrzyni uniknąć wpadki.

- Specjalnie dla panny młodej udoskonaliliśmy wybrany model o m.in. drapowany pasek, który pięknie podkreślił jej talię, i jedwabną, niemal niewidoczną, siateczkę z Dubaju, podtrzymującą biust. Całości dopełniła srebrna biżuteria wysadzana kryształkami Swarovskiego – wyjawił Zbigniew Fulara.

Justyna Kowalczyk-Tekiela

Źródło: Flesz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News