Justyna Kowalczyk
East News/Agencja SE
Autor Bartosz Goluch - 8 Lipca 2020

Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"

Justyna Kowalczyk ponownie zabrała głos ws. zbliżającej się drugiej tury wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Polska mistrzyni olimpijska wbiła szpilkę urzędującemu prezydentowi, krytykując jedną z jego niedawnych deklaracji.

Wszystko zaczęło się od wpisu dziennikarza Polsatu Bartosza Kurka, który udostępnił wypowiedź Andrzeja Dudy na temat szczepień. - Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę - zadeklarował prezydent podczas przedwyborczej "debaty" na antenie TVP. Kowalczyk nie pozostawiła jego słów bez komentarza.

Kamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczkówKamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczkówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny incydent podczas treningu. 16-letni piłkarz został trafiony piorunem
  2. Byli w centrum nawałnicy. Tragedia była blisko. Porażające nagranie trafiło do sieci

Justyna Kowalczyk skrytykowała prezydenta

- Jakoś mnie to nie dziwi - napisała Kowalczyk w odpowiedzi na słowa Dudy. - A mnie zaskoczyła taka otwarta deklaracja: w środku epidemii, - w środku dyskusji na COVID-19, - w momencie, w którym ruchy antyszczepionkowe rosną w siłę, - teraz, gdy od lat lekarze, ministrowie zdrowia i wszyscy zajmują się profilaktyką zachorowań, mówią o grypie - odparł Bartosz Kurek. Ten wpis dziennikarza Polsatu także skomentowała najlepsza polska biegaczka narciarska. - To wszystko nic, najważniejsze są wybory. Za wszelką cenę. Ręce opadają - skwitowała Justyna Kowalczyk.

Kowalczyk już wcześniej wyrażała swój niepokój w związku z epidemią koronawirusa. Poprzednio za bagatelizowanie sytuacji skrytykowała premiera Mateusza Morawieckiego, który stwierdził, że "seniorzy nie muszą się obawiać i powinni iśc na wybory". - Mamy się nie bać wirusa? To jakaś alternatywna rzeczywistość? Ja się boję o zdrowie i życie moich rodziców i trenera - pisała na Twitterze.

Znany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życieZnany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życieCzytaj dalej

Wybory za pasem

Ponownie do urn udamy się 12 lipca, kiedy to krzyżyk postawimy przy nazwisku jednego z dwóch kandydatów: Andrzeja Dudy lub Rafała Trzaskowskiego. Sondaże wskazują, że obaj cieszą się zbliżonym poparciem, a końcowy wynik pozostaje sprawą otwartą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny na wakacjach już jak legenda. Możesz jednak ominąć drożyznę i zjeść za kilka złotych, trzeba tylko wiedzieć gdzie
  2. Ludzkość stanowi zagrożenie dla Marsa i Księżyca. NASA reaguje
  3. Dzika impreza Bayernu po zdobyciu mistrzostwa. Robert Lewandowski bawił się do upadłego
  4. Nie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem kraju
  5. Dwa gole reprezentanta Polski w Serie A. Został bohaterem meczu, Brzęczek w końcu na niego postawi? (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News