Justyna Kowalczyk
instagram.com/nartowa.pani
Autor Piotr Mika - 9 Października 2020

Justyna Kowalczyk drwi z decyzji polskiego rządu. Nie zostawiła na nich suchej nitki

Justyna Kowalczyk to jedna z legend polskiego sportu. Była biegaczka narciarska skończyła już jednak z zawodowym uprawianiem sportu, ale wciąż jest bardzo aktywna, jeśli chodzi o sprawy dotyczące polskiego społeczeństwa. "Królowa Nart" często komentuje aktualne wydarzenia i nie inaczej było tym razem.

Justyna Kowalczyk wciąż pozostaje jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych polskich sportsmenek, mimo że zakończyła już swoją karierę. Całkiem niedawno 37-latka wyszła za mąż za Kacpra Tekieli, wspinacza i alpinistę. Teraz była zawodniczka postanowiła skomentować wypowiedź jednego z polityków na temat nowych obostrzeń wprowadzanych w Polsce.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Bank zaproponował 72-latce kredyt na 80 tys. złotych. Propozycja budzi skrajne emocje
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk wyśmiewa wypowiedź polityka

W czwartek 8 października na specjalnej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że w cała Polska od soboty znajdzie się w żółtej strefie, a w części powiatów oraz miast obowiązywać będzie strefa czerwona. Wraca także obowiązek noszenia maseczek w całym kraju. Wszystko to oczywiście z powodu rekordowych zakażeń koronawirusem.

Wiele osób w Polsce zastanawia się, czy z powodu zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych rząd nie powinien zamknąć również cmentarzy, na których w tym czasie zbiera się bardzo dużo Polaków. Taki ruch dla polskich władz okazuje się nie być tak oczywisty.

W programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News na ten temat wypowiedział się wicepremier oraz minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. - Nie, to nie wchodzi w grę. To wielka polska tradycja. Na cmentarzach tym razem wszyscy będą musieli nosić maseczki, niezależnie od tego, czy dany powiat, dana gmina jest względnie bezpiecznie, czy gmina objęta jest żółtym lub czerwonym alertem - powiedział wicepremier. Wypowiedź ta nie spodobała się wielu osobom, w tym Justynie Kowalczyk.

Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Czytaj dalej

Była sportsmenka drwi z polskiego rządu

Justyna Kowalczyk nie raz dawała do zrozumienia, że nie lekceważy problemu, jakim jest koronawirus i oczekuje od polskiego rządu adekwatnych do sytuacji działań. Jej wpis na Twitterze bezpośrednio odnosi się do wypowiedzi Jarosława Gowina i była zawodniczka jasno daje do zrozumienia, że nie zgadza się z jego spojrzeniem. - Koronawirus uszanuje "wielką, polską tradycję" i nie będzie atakował... - napisała wymownie Justyna Kowalczyk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. 75 tys. Polek może liczyć na podwyżki emerytur. Jak otrzymać wyrównanie?

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News