Justyna Kowalczyk
instagram.com/nartowa.pani
Autor Piotr Mika - 11 Listopada 2020

Justyna Kowalczyk pokazała filmik z mężem. Widok zapiera dech w piersiach, fani pieją z zachwytu (WIDEO)

Justyna Kowalczyk mimo zakończenia profesjonalnej kariery sportowej wciąż pozostaje bardzo aktywna. Często na swoich profilach w mediach społecznościowych publikuje ona różne materiały, ukazujące jej aktywności. Tym razem była biegaczka narciarska postanowiła wraz z mężem w wyjątkowy sposób uczcić Święto Niepodległości.

Justyna Kowalczyk przyzwyczaiła już nas do tego, że koniec kariery sportowej w jej przypadku nie oznacza całkowitego zerwania ze sportem. Wydaje się nawet, że Polka trenuje niemalże tak samo, jakby szykowała się do kolejnych zawodów.

Teraz na jej Twitterze pojawiło się nagranie, na którym była biegaczka narciarska, wraz ze swoim mężem, Kacprem Tekieli, wbiega na jeden z górskich szczytów. Trzeba przyznać, że widok robi wrażenie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski spełnił największe marzenie. Dostał „Złotą Piłkę”, pomógł mu polski gwiazdor (FOTO)
  2. Pod osłoną nocy pojawiło się oświadczenie Dziwisza. Tysiące osób patrzy z niedowierzaniem
  3. Adam Małysz dostał najważniejsze zadanie. Pomagał Polakom, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)
Tysiące osób w żałobie. Nie żyje kultowy Polak, dla wielu był wzorem do naśladowaniaTysiące osób w żałobie. Nie żyje kultowy Polak, dla wielu był wzorem do naśladowaniaCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk świętuje Dzień Niepodległości

Przez wiele lat pochodząca z Kasiny Wielkiej zawodniczka przynosiła kibicom w Polsce niezwykle wiele radości, zdobywając kolejne medale najważniejszych imprez w biegach narciarskich i wygrywając wiele zawodów.

Swoją karierę najbardziej utytułowana polska biegaczka narciarska skończyła niedawno, bo w 2018 roku. Wciąż jednak pozostaje ona aktywna zarówno sportowo, jak i medialnie.

Na swoich profilach w mediach społecznościowych Justyna Kowalczyk często zabiera głos w ważnych dla Polaków sprawach. Gdy jednak nie komentuje ona sytuacji politycznej czy społecznej, lubi chwalić się fanom swoimi aktywnościami sportowymi.

Była biegaczka, wraz ze swoim mężem, postanowiła upamiętnić Święto Niepodległości w dość niezwykły sposób. Nagranie z ich porannej wyprawy aż zapiera dech w piersiach.

Justyna Żyła powiedziała dość. Jeszcze wczoraj pokazywała zdjęcia bez ubrań, dzisiaj zniknęła (FOTO)Justyna Żyła powiedziała dość. Jeszcze wczoraj pokazywała zdjęcia bez ubrań, dzisiaj zniknęła (FOTO)Czytaj dalej

Niezwykły pomysł sportowej pary

Całkiem niedawno Justyna Kowalczyk wzięła ślub z Kacprem Tekieli. To właśnie ze swoim partnerem Polka często wybiera się na górskie wycieczki. Nic dziwnego, ponieważ Kacper Tekieli to profesjonalny wspinacz.

Tym razem, dokładnie 11 listopada para postanowiła wybrać się rankiem na... jeden z górskich szczytów. Trzeba przyznać, że nagranie, jakie pokazała Justyna Kowalczyk na Twitterze, robi wrażenie. - Przepiękny poranek! Tak świętujemy. Mój Mąż ma zawsze super pomysły! - napisała pod filmem 37-latka.

Fani, choć przyzwyczajeni do wypraw Justyny Kowalczyk, przyznali, że widok jaki zaprezentowała ich ulubienica jest naprawdę piękny. Wyraz swojego zachwytu dali oni w komentarzach pod nagraniem.

"Piękne widoki", "I znów zazdroszczę" pisali jedni, a inni chwalili pomysłowość Kacpra Tekieli. "Pięknie, taki mąż to cud, pozdrawiam", "Mężowie z reguły mają dobre pomysły" śmiał się jeden z fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite spotkanie na dnie oceanu. Niezwykle rzadki okaz, naukowcy nie mogli uwierzyć
  2. Wiadomo już kiedy można spodziewać się poluzowania obostrzeń. Dla wielu termin będzie zaskoczeniem
  3. Cristiano Ronaldo na wylocie z Juventusu. Zgłosił się chętny, "mamy pieniądze i możliwości"
  4. Jerzy Brzęczek wyjawił, kto zagra dziś z Ukrainą. Pojawi się aż dwóch debiutantów
  5. Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanów
  6. Planujesz kupno samochodu? Nadchodzi idealny moment - ekspert zdradza, dlaczego
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News