Justyna Kowalczyk dziękujemy
AFP/EAST NEWS
Autor Piotr Bernaciak - 23 Września 2020

Czy oglądaliście zawody z udziałem Justyny Kowalczyk?

Justyna Kowalczyk z pewnością jest jedną z najbardziej szanowanych kobiet w polskim sporcie. Wszystko przez rozmaite sukcesy, które osiągała przez wiele lat. Dawała regularnie Polakom wiele radości ze swoich występów.

Justyna Kowalczyk zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków w związku z licznymi sukcesami na igrzyskach olimpijskich. Dzięki jej występom zimowe igrzyska cieszyły się znacznie większą oglądalnością w naszym kraju. Nasi rodacy oglądali nie tylko sukcesy Kamila Stocha i polskich skoczków, ale również samą Justynę Kowalczyk, która rywalizowała z Marit Bjorgen.

Przez lata udawało jej się odnosić sukcesy na mistrzostwach świata, a ukoronowaniem jej formy były igrzyska olimpijskie. Szczyt sławy Justyny Kowalczyk przypadł na rywalizację w Vancouver, gdy jej zawody śledziły miliony Polaków.

Fani niejednokrotnie nie robili sobie nic z niecodziennej pory zawodów, w związku z czym oglądalność podczas konkursów Justyny Kowalczyk była duża. Polacy wciąż pamiętają o sukcesach dawnej zawodniczki.

Polska biegaczka narciarska wygrywała złote medale na igrzyskach zimowych w Vancouver i w Soczi, była również mistrzynią świata i dzięki regularnym, ciężkim treningom zyskała gigantyczną sławę, ale i przede wszystkim sympatię ze strony polskich kibiców. W sporcie trudno o tak wybitną postać, która zachowałaby jednocześnie tak wielką skromność.

Justyna, dziękujemy za wszystkie piękne chwile!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News