Justyna Kowalczyk
youtube.com/sport.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Listopada 2020

Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)

Justyna Kowalczyk po raz kolejny zwraca uwagę na sytuację w Polsce. Olimpijka, która wielokrotnie komentowała pracę polskiego rządu, a ostatnimi czasy poparła także strajki w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego, po raz kolejny odezwała się w bardzo ważnej dla Polski sprawie. Jeden szczegół sprawił, że mistrzyni olimpijska wstrzymała oddech i doszczętnie się przeraziła. Nie ma co się jednak dziwić takiemu zachowaniu, a jej obawy mogą być powielane przez tysiące Polaków.

Justyna Kowalczyk jest postacią, która tuż po karierze sportowej aktywnie włączyła się w polskie życie publiczne. Sportsmenka kilkukrotnie informowała całą Polskę o swoich poglądach, a także krytykowała pracę polskiego rządu. Jej najnowszy wpis w mediach społecznościowych pokazuje z jak dużym problemem mierzy się Polska. Wielu fanów podziela zaniepokojenie mistrzyni olimpijskiej i zwraca uwagę, że tak złej sytuacji nie było od dawna.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
   2. Michał Wiśniewski zdradził imię 5. dziecka. Fani wprost oniemieli, wspiął się na wyżyny kreatywności
   3. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizjiGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jana Tomaszewskiego, złapaliśmy się za głowy. To wielka gwiazda telewizjiCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk przerażona sytuacją w Polsce. Zamieściła wymowny wpis

Powodem przerażania Justyny Kowalczyk jest szalejąca w Polsce pandemia koronawirusa. COVID-19, który odcisnął w Polsce bardzo duże piętno jest chorobą, która z dnia na dzień uśmierca coraz większą liczbę Polaków. Tylko dzisiaj resort zdrowia poinformował o nowym rekordzie zgonów spowodowanych wirusem pochodzącym z Chin. Według najnowszych danych, na chorobę spowodowaną zakażeniem koronawirusem zmarło dziś 548 osób. Taka sytuacja nie napawa optymizmem, a sama Kowalczyk dała upust swoim uczuciom we wpiście na portalu społecznościowym Twitter.

- Prawie 550 zgonów. Straszne. - napisała na swoim Twitterze Justyna Kowalczyk.

Wiadomość Justyny Kowalczyk spotkała się z dużym odzewem wśród fanów, którzy zaznaczają, że problem może być o wiele większy. Nie da się ukryć, że utrzymująca się tendencja ok.20 tysięcy zachorowań dziennie budzi wielki niepokój Polaków, a także fanów sportu, którzy przez chorobę pożegnali wielu znakomitych mistrzów sportu.

Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Tym razem nie chodzi o Piotra Żyłę, zaczęło się od zdjęcia bez ubrań (FOTO)Justyna Żyła zmartwiła tysiące Polaków. Tym razem nie chodzi o Piotra Żyłę, zaczęło się od zdjęcia bez ubrań (FOTO)Czytaj dalej

Fani Justyny Kowalczyk zaniepokojeni. Nowe dane o koronawirusie powalają

Nie da się ukryć, że liczba zgonów, która jest zatrważająca budzi wielkie zaniepokojenie. O ile latem wydawało się, że choroba jest w odwrocie i jesień będzie spokojniejsza, to wirus sieje wielkie spustoszenie. Fani Justyny Kowalczyk, którzy odpisali sportsmence na mediach społecznościowych zaznaczają, że problem może być o wiele większe, a tak źle z sytuacją koronawirusa w Polsce nie było jeszcze nigdy.

- To niestety pokazuje, że chorych na Covid w Polsce jest o wiele więcej - napisał jeden z obserwatorów Justyny Kowalczyk na Twitterze.

- Oczywiscie, ze tak. Skoro badamy tylko objawowych to mamy 10 razy tyle bezobjawowych i tych którzy z lekkimi symptomami nawet nie chcą myśleć o badaniu się. I oni normalnie funkcjonują, chodzą do pracy itd.... walka z Covid w Polsce nie istnieje.- zaznacza inny z obserwujących na Twitterze.

Justyna Kowalczyk

ZOBACZ TAKŻE:

      1. Polacy coraz rzadziej korzystają z gotówki. Wszystko przesuwa się w stronę elektronicznych płatności, ogromne zmiany
      2. ABBA 37 lat później. Jak zmienili się członkowie ponadczasowej grupy?
      3. Gwiazda świata sportu pilnie przetransportowana do szpitala. Fani zamarli, potrzebował natychmiastowej pomocy
      4. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
      5. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
      6. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo
      7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News