Justyna Kowalczyk
Instagram.com/nartowa.pani
Autor Piotr Mika - 20 Lipca 2020

Smutne wyznanie Justyny Kowalczyk. Boleśnie szczere słowa polskiej mistrzyni

Justyna Kowalczyk zabrała głos w sprawie kadry polskich biegaczek narciarskich. Nasza mistrzyni sugeruje, że młode zawodniczki, które nie łapią się do pierwszej kadry, powinny zmienić dyscyplinę, gdyż wg niej Polski Związek Narciarski nie cechuje się profesjonalizmem i nie oferuje im odpowiednich warunków do rozwoju.

Justyna Kowalczyk nierzadko otwarcie mówi o tym co jej się nie podoba, niezależnie czy dotyczy to polityki, życia społecznego, czy sportu. Tym razem mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich zabrała głos w sprawie uprawiania tego sportu przez młode zawodniczki w Polsce. 37-latka zasugerowała, że biegaczkom, które nie łapią się do kadry, sugerowałaby zmianę dyscypliny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Smutna wiadomość obiegła świat. Nie żyje były reprezentant Argentyny, wychował Diego Maradonę
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Kowalczyk gorzko o Polskim Związku Narciarskim

Wiele zawodniczek na świecie decyduje się w ostatnim czasie na zmianę uprawianej dyscypliny. Zamiast uczestniczyć w samych biegach narciarskich, wolą one dołączyć do tego strzelanie z karabinu i startować w zawodach biathlonowych, w których osiągają większe sukcesy. Do tej pory żadna z polskich biathlonistek nie startowła wcześniej w zawodach biegów narciarskich, a były polski reprezentant tego sportu, Tomasz Sikora, jako powód podaje osobę... Justyny Kowalczyk i trenera Wieretelnego.

- Mają przy sobie Justynę Kowalczyk i trenera Wieretelnego, ogromne autorytety, ludzie sukcesu, co tu chcieć zmienić w tak młodym wieku - napisał na swoim koncie na Twitterze były biathlonista, w odpowiedzi na sugestię, że część polskich biegaczek narciarskich powinna pójść drogą koleżanek z innych krajów i próbować startów w biathlonie.

Reprezentant Polski zarażony COVID-19. Cały zespół objęty kwarantannąReprezentant Polski zarażony COVID-19. Cały zespół objęty kwarantannąCzytaj dalej

Kowalczyk sugeruje że biathlon jest lepiej zarządzany

Na wpis Tomasza Sikory odpowiedziała wywołana przez niego Justyna Kowalczyk. Nasza mistrzyni stwierdziła, że... sama by doradzała młodszym koleżankom zmianę dyscypliny, a to ze względu na lepsze zarządzanie w związku biathlonowym niż narciarskim. - Tak sobie myślę, że niektóre młodsze dziewczynki, te które w kadrze nie są, to sama bym namawiała. Bo miałyby więcej profesjonalizmu i lepsze perspektywy w Polsce. Przynajmniej tak to wygląda zza płota - oceniła Justyna Kowalczyk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pancerne konto na ciężkie czasy. Do kasy komornik nawet się nie zbliży
  2. Naukowcy rozwikłali zagadkę Potwora z Loch Ness. Miłośnicy legend o Nessie nie są zachwyceni
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News