Justyna Kowalczyk zdjęcie
facebook.com/JustynaKowalczyk
Autor Łukasz Kowalski - 21 Listopada 2020

Justyna Kowalczyk zachwyciła na Instagramie. Co za strój, piękne zdjęcie naszej mistrzyni (FOTO)

Justyna Kowalczyk już od dwóch lat nie startuje w zawodach Pucharu Świata. Polska mistrzyni olimpijska jest obecnie jednym z członków sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski. Mimo że nie startuje już zawodowo, to wciąż ciężko trenuje, by utrzymać ciało w jak najlepszej formie. Kowalczyk na Instagramie zachwyciła fanów swoją najnowszą fotografią. Polka pochwaliła się nowym strojem i rolą, jaką będzie pełniła w najbliższym czasie.

Justyna Kowalczyk od dwóch lat korzysta z uroków życia na sportowej emeryturze. Polska mistrzyni olimpijska mimo zakończenia kariery wciąż jest bardzo aktywna i dba o swoją formę fizyczną. W swoich mediach społecznościowych co chwilę publikuje zdjęcia i nagrania z kolejnych treningów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Z ostatniej chwili: Premier właśnie przekazał. Ogłoszono nowe wytyczne dla uczniów, wszyscy rodzice powinni wiedzieć, chodzi o przyszłe ferie
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
Ile zarabia Kamil Stoch? Duże zaskoczenie, w porównaniu do innych gwiazd sportu to groszeIle zarabia Kamil Stoch? Duże zaskoczenie, w porównaniu do innych gwiazd sportu to groszeCzytaj dalej

Justyna kowalczyk zachwyciła fanów w nowej roli

Bez wątpienia była biegaczka jest najbardziej rozpoznawalną mieszkanką Kasiny Wielkiej. Potwierdzili to po raz kolejny mieszkańcy, którzy niemal jednogłośnie powierzyli Kowalczyk nową rolę.

Kowalczyk została ambasadorką lokalnej marki Zagórzańskie Dziedziny. Marka za pomocą ankiety internetowej szukała postaci, która najlepiej reprezentowałaby region w roli ambasadora. Mieszkańcy Beskidu Wyspowego i Gorców jednoznacznie wskazali na Justynę Kowalczyk-Tekieli, która przyjęła zaproszenie.

- Po raz kolejny najbardziej znana na świecie Zagórzanka spełniła marzenie swoich wiernych fanów. Tym razem pozytywnie odpowiedziała na prośbę zaangażowanych w proces budowy marki Zagórzańskie Dziedziny mieszkańców regionu, przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw, instytucji i organizacji pozarządowych o podjęcie się tej honorowej funkcji - napisała marka.

Efektami współpracy Kowalczyk pochwaliła się już w mediach społecznościowych. - Jestem zdeklarowaną zagórzanką. Absolutnie nie mam zamiaru tego zmieniać - przekazała. Na zdjęciu możemy zobaczyć polską mistrzynię olimpijską pozującą w pięknym tradycyjnym stroju. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu.

Co dalej z Jerzym Brzęczkiem w kadrze? Zbigniew Boniek ogłosił decyzję ws. selekcjoneraCo dalej z Jerzym Brzęczkiem w kadrze? Zbigniew Boniek ogłosił decyzję ws. selekcjoneraCzytaj dalej

Wspaniały strój Justyny Kowalczyk

"Piękna", "Najlepsza", 'Slicznie, podwijam kiece i na narty lece", "Pięknie Pani w tym stroju", "Ale piękna góralka", "Piękna nasza Pani Justyna", "Piękna kobieta w pięknym stroju - Ambasadorka co się zowie!" - pisali zachwyceni fani w komentarzach.

To kolejna zmiana w życiu Justyny Pod koniec września mistrzyni olimpijska poinformowała, że zmieniła swój stan cywilny. Polka potajemnie wzięła ślub ze swoim narzeczonym Kacprem Tekieli. O wszystkim poinformowała kibiców już po fakcie.

- Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk - Tekieli - napisała uwielbiana przez kibiców była zawodniczka biegów narciarskich.

Kowalczyk na emeryturze zaczęła się bardziej angażować w sprawy społeczne. Latem Polka bardzo aktywnie zachęcała swoich fanów do pójścia na wybory. Sama chwaliła się z wypełnienia swojego obywatelskiego obowiązku.

W ostatnich tygodniach bardzo mocno zareagowała na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Była zawodniczka bardzo stanowczo wyraziła swoje poparcie dla kobiet protestujących na ulicach całej Polski.

Justyna Kowalczyk zdjęcie

(fot.: Instagram/Justyna Kowalczyk)

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pierwsze tak wyjątkowe ustawienie planet od średniowiecza. Nie przegap rzadkiego wydarzenia
  2. Lidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystać
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News