Justyna Kowalczyk
Facebook Justyna Kowalczyk
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Czerwca 2020

Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzie

Justyna Kowalczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich sportsmenek ostatnich lat. Za sprawą sukcesów osiąganych na międzynarodowych arenach zyskała sławę i zainteresowanie kibiców. Wielu fanów byłej zawodniczki zaskoczyła wiadomość, że planowała ona ślub ze swoim aktualnym partnerem. Jak się okazało, Kowalczyk musiała zmienić plany niemal w ostatniej chwili i do ceremonii nie doszło.

Justyna Kowalczyk udzieliła wywiadu dla portalu Onet.pl. Była zawodniczka biegów narciarskich zdradziła w nim kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego. Dowiedzieliśmy się między innymi, że popularna ex-sportsmenka planowała ślub, ale musiała niestety odwołać ceremonię.

Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu PolakówTragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu PolakówCzytaj dalej
  1. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)
  2. Prezydent Sopotu nie wytrzymał. Mówi o turystach ze Śląska


Justyna Kowalczyk planowała ślub ze swoim partnerem

Jakiś czas temu, wieloletni trener i współautor sukcesów Justyny Kowalczyk Aleksander Wierietielny udzielił wywiadu, w którym zdradził, że jego była podopieczna, ma nowego partnera. A to nie wszystkie rewelacje. Doświadczony szkoleniowiec, który niedawno zakończył pracę w Polskim Związku Narciarskim, dodał również, że para planuje ślub. Justyna Kowalczyk w rozmowie z Onet.pl potwierdziła te informacje i opowiedziała nieco więcej o swoim związku z Kacprem Tekielim.

- Trener nie wiedział niestety, że w Polsce zostanie przetłumaczony jego wywiad z języka rosyjskiego. Tak. Potwierdzam. Mieliśmy zaplanowany z Kacprem ślub na maj tego roku. Nie jestem jednak jeszcze mężatką. Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa ślub został przełożony. Mamy też już wyznaczony nowy termin, ale ten zachowam dla siebie - powiedziała była mistrzyni.

Polscy skoczkowie przeszli testy na obecność wirusa po chorobie Adama Małysza. Znamy pierwsze wynikiPolscy skoczkowie przeszli testy na obecność wirusa po chorobie Adama Małysza. Znamy pierwsze wynikiCzytaj dalej


Była mistrzyni odwołała ślub z powodu pandemii

W dalszej części rozmowy Kowalczyk otworzyła się jeszcze bardziej i przyznała, że czas pandemii koronawirusa i izolacji społecznej, w jej przypadku był wyjątkowo udany. Emerytowana zawodniczka mogła spędzić czas ze swoim ukochanym. Wcześniej, przez lata występów na arenach międzynarodowych, łączenie startów z życiem prywatnym było wręcz niemożliwe.

- Po raz pierwszy, odkąd skończyłam 15 lat, mogłam posiedzieć sobie w domu. Na początku pandemii byłam jednak w rozjazdach, bo byliśmy we Włoszech i Niemczech. Dlatego do rodziców nie zaglądaliśmy zbyt często, bo oni są w grupie ryzyka. Mój brat, który jest lekarzem, zrobił nam musztrę i uświadomił, żebyśmy nie narażali rodziców. Spędziłam za to cudowny czas z moim narzeczonym. Gdyby nie było izolacji, to pewnie nie mielibyśmy tak wiele czasu dla siebie. Spędziliśmy ze sobą pełne dwa miesiące i to było miłe. Ludzie przeżywali tragedie. Ja jednak nie będę narzekać - dodała 37-latka.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał
  2. Bardzo ważne zarządzenie premiera. Wprowadzono II stopień alarmowy w kraju
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News