Justyna Kowalczyk
Facebook Justyna Kowalczyk
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Czerwca 2020

Justyna Kowalczyk pokazała swoje ciało na Instagramie. Wygląda jak milion dolarów i wciąż imponuje formą (FOTO)

Justyna Kowalczyk już kilka lat temu zakończyła sportową karierę, jednak wciąż pozostaje ulubienicą polskich kibiców. Dawna mistrzyni chętnie nawiązuje kontakt ze swoimi fanami poprzez aktywność w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram zdjęcie, które udowadnia, że mimo zakończenia przygody ze sportem, wciąż imponuje formą.

Justyna Kowalczyk pochwaliła się kolejnym zdjęciem w mediach społecznościowych. Fotografia wzbudziła zachwyt wśród fanów byłej sportsmenki, gdyż prezentuje jej imponującą sylwetkę. Po Kowalczyk nie widać, by zakończyła profesjonalną karierę.

Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 latWidok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 latCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat (FOTO)
  2. 116 osób tragiczne zginęło jednego dnia od piorunów. Dramatyczne i smutne wiadomości przekazały władze Indii


Justyna Kowalczyk imponuje formą po zakończeniu kariery

Jedna z najbardziej lubianych przez polskich kibiców sportsmenek ostatnich lat, mimo zakończenia kariery, wciąż chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Justyna Kowalczyk co prawda nie spotyka się z nimi na arenach zawodów w biegach narciarskich, ale regularnie komunikuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dzięki zdjęciom i opisom opublikowanym przez dawną mistrzynię olimpijską możemy przekonać się jak wygląda obecnie jej życie. Wciąż obecny jest w nim sport, a Kowalczyk stara się utrzymać dobrą sprawność fizyczną. W tym celu regularnie ćwiczy, a także wybiera się na liczne górskie wędrówki ze swoim partnerem Kacprem Tekielim.

Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława BieniukaMąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława BieniukaCzytaj dalej


Zdjęcie byłej mistrzyni olimpijskiej skradło serce fanów

Ostatnie zdjęcie, jakim podzieliła się Justyna Kowalczyk na swoim koncie w serwisie Instagram, była mistrzyni wywołała zachwyt wśród fanów. Widzimy ją podczas sesji treningowej, na sali gimnastycznej Kowalczyk podciąga się na poręczach. Uwagę fanów od razu zwróciła wyrzeźbiona sylwetka ich ulubienicy. 37-latka wygląda tak, jakby nadal rywalizowała na najwyższym światowym poziomie. Pod imponującą fotografią pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów.

Justyna Kowalczyk

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. 15-latka została skrzywdzona przez własnego trenera. Na jaw wyszły porażające fakty, ciężko powstrzymać łzy
  4. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka
  5. Media przekazały najgorszą informację. Nie żyje prawdziwa legenda, wspominają go tysiące osób z całego świata
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News