Justyna Kowalczyk wybory 2020
Instagram - Justyna Kowalczyk
Autor Łukasz Kowalski - 30 Czerwca 2020

Justyna Kowalczyk nie wytrzymała po lawinie komentarzy. "Darujcie sobie"

Justyna Kowalczyk spełniła swój obywatelski obowiązek i w niedzielę 28 czerwca poszła zagłosować w wyborach prezydenckich. Pięciokrotna medalistka olimpijska we wpisie na Twitterze pokazała, że nie zamierza rezygnować z głosowania także w drugiej turze, choć wtedy będzie za granicą. Polka odniosła się także do komentarzy internautów.

Justyna Kowalczyk w niedzielę 28 czerwca z samego rana wzięła udział w głosowaniu na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Pięciokrotna medalistka olimpijska głosowała w Kasinie Wielkiej, w której mieszka na co dzień. Na jej Twitterze widnieje godzina 8:06. - Zrobione - podpisała zdjęcie lokalu wyborczego, w którym oddała głos.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
Medalistka olimpijska walczy o życie. Organizm sportsmenki zaatakowała tajemnicza chorobaMedalistka olimpijska walczy o życie. Organizm sportsmenki zaatakowała tajemnicza chorobaCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich

We wtorek pochwaliła się zdjęciem, na którym widać potwierdzenie złożenia wniosku i dopisania jej do rejestru wyborców dla komisji w Ambasadzie RP w Wiedniu. Taki wniosek mógł złożyć każdy obywatel Polski, który 12 lipca nie będzie w kraju, a będzie chciał oddać głos za granicą. Wnioski można było składać do poniedziałku 29 czerwca do godziny 23:59.

- Da się. Nie boli. Trzeba! Pojadę 4 h w jedną stronę, by zagłosować - napisała Kowalczyk na swoim koncie na Twitterze. W dniu przeprowadzenia drugiej tury glosowania była biegaczka narciarska będzie na zgrupowaniu kadry w austriackim Ramsau. Dlatego też, była mistrzyni olimpijska zadbała o to, aby mogła oddać głos.

Kowalczyk na swoim koncie na Twitterze odniosła się do swojego wpisu, który był szeroko komentowany przez internautów. Część komentujących wypytywała na kogo czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli odda głos, inni namawiali do głosowania na konkretnego kandydata, ale znalazły się także szydzące komentarze.

Wpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuWpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuCzytaj dalej

Kowalczyk odniosła się do komentarzy pod jej postem

- Czytam komentarze pod poprzednim TT i mam prośbę: darujcie sobie te wszystkie próby bądź przekonywania, bądź wyszydzania. Gdy będę chciała podzielić się tym, na kogo oddam swój głos, to to zrobię. Po prostu. I nie będzie to mieć na celu przekonania kogoś. Każdy ma swoje sumienie i swoje poglądy - napisała Kowalczyk na Twitterze.

I tura wyborów prezydenckich odbyła się w niedzielę 28 czerwca. Głosowanie nie przyniosło rozstrzygnięcie, dlatego do wyłonienia prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej potrzebna będzie II tura głosowania. Polacy do urn pójdą 12 lipca. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21. Zwycięży kandydat, który przekroczy 50% wszystkich ważnych głosów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News