Justyna Kowalczyk
East News
Autor Piotr Bernaciak - 30 Czerwca 2020

Justyna Kowalczyk była ciężko chora. Nikt nawet nie wiedział, co jej się przytrafiło, przeżyła chwile załamania

Justyna Kowalczyk po wielu latach kariery postanowiła otworzyć się w jednym z wywiadów i opowiedzieć o chorobie, która dosłownie wyniszczała ją i sprawiała, że biegaczka miała problemy z codziennym funkcjonowaniem. Niewiele osób wiedziało o jej dramacie, choć był on na tyle poważny, że przez pewien moment uniemożliwiał jej normalne działania.

Justyna Kowalczyk bez wątpienia może być zaliczana do najlepszych przedstawicielek polskiego sportu w całej jego historii. Wszystko przez liczne sukcesy, które odnosiła w biegach narciarskich. Trudno mówić o cięższej i bardziej wyniszczającej dyscyplinie sportowej, bowiem to właśnie biegi wymagają niezwykłej wytrzymałości i zdecydowanie nie są sportem dla amatorów.

Mało kto wie jednak, że Justyna Kowalczyk była ciężko chora. Kobieta po latach swojej kariery opowiedziała o wszystkim w 2014 roku, choć przykre wydarzenia miały miejsce znacznie wcześniej. To tylko podkreśla fakt, że był to okres na tyle trudny dla polskiej sportsmenki, że nie znalazła nawet siły, by mówić o nim publicznie. Po czasie zebrała jednak się na odwagę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechMistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk opowiedziała o chorobie dopiero po latach

- Trzy ostatnie lata mojego życia okazały się kłamstwem. Teraz drzwi się zupełnie nieoczekiwanie zatrzasnęły, most spalił się w bardzo niefortunnych i niezrozumiałych okolicznościach - powiedziała Justyna Kowalczyk w jednym z wywiadów w 2014 roku, zwracając uwagę na fakt, że nie mogła normalnie funkcjonować. Co więcej, później wyznała, że rok wcześniej straciła ciążę.

Na jaw wyszło, że Justyna Kowalczyk musiała mierzyć się z bardzo poważną i zaawansowaną depresją, próbowała również leczyć się farmakologicznie, jednak nie dawało to najmniejszych efektów. Pomimo sukcesów i widoku uśmiechniętej Justyny kibice nie mieli pojęcia, że jej prawdziwa sytuacja jest naprawdę trudna.

Justyna Żyła bardzo długo próbowała ukryć prawdę. Wszystko na jaw, jest blisko związana z Adamem MałyszemJustyna Żyła bardzo długo próbowała ukryć prawdę. Wszystko na jaw, jest blisko związana z Adamem MałyszemCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk poradziła sobie z problemami

Teraz jednak Justyna Kowalczyk może uważać się za w pełni szczęśliwą. Jej związek z Kacprem Tekielim kwitnie, para miała nawet wziąć ślub, jednak wszystko zniweczyła pandemia koronawirusa. Póki co nie wiadomo, kiedy dojdzie do ceremonii, jednak na ten moment wiemy, że kobieta znów może cieszyć się życiem.

Życzymy Justynie, by taka sytuacja utrzymywała się jak najdłużej i żeby tak trudne momenty z jej życia już nigdy nie wróciły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podali termin wznowienia podróży. Bardzo przygnębiające szczegóły od ekspertów z zagranicy
  2. Za kilkanaście godzin będzie niebezpiecznie. IMGW wydało ostrzeżenia, zagrożenie nadchodzi z południa
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. WP: Szykuje się segregacja klientów? Prawdopodobnie jeden typ osób będzie mógł wchodzić bez kolejki i ponad limit
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News