Justyna Kowalczyk
Facebook Justyna Kowalczyk
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Czerwca 2020

Justyna Kowalczyk nie mogła już dłużej wytrzymać. Zwróciła się do tysięcy Polaków z jedną prośbą

Justyna Kowalczyk postanowiła w swoim ostatnim wpisie w mediach społecznościowych zwrócić się do Polaków. Tym razem jednak była medalistka olimpijska nie omawiała tematów związanych z jej życiem po zakończeniu kariery, a postanowiła zwrócić się do rodaków z niezwykle ważną prośbą. 

Justyna Kowalczyk wywołała spore zamieszanie w mediach społecznościowych. Jej ostatni wpis na temat wyborów prezydenckich poruszył wielu obserwujących ją Polaków. Dawna mistrzyni postanowiła zwrócić się do rodaków z ważną prośbą.

Medalistka olimpijska walczy o życie. Organizm sportsmenki zaatakowała tajemnicza chorobaMedalistka olimpijska walczy o życie. Organizm sportsmenki zaatakowała tajemnicza chorobaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna


Justyna Kowalczyk wypowiedziała się na temat wyborów

Jak zwykle przy okazji wyborów Polacy kierują swój wzrok w stronę celebrytów, aktorów, muzyków i sportowców, by dowiedzieć się, na kogo zamierzają oni głosować. Wielu z nich chętnie dzieli się bowiem swoimi poglądami politycznymi, a nawet namawia do głosowania na konkretnego kandydata. Inaczej jest w przypadku Justyny Kowalczyk, dawnej mistrzyni olimpijskiej w biegach narciarskich.

Była zawodniczka zdradziła za pośrednictwem konta na Twitterze, że głos w drugiej turze wyborów prezydenckich odda w Austrii. Po tym wpisie rozpoczęła się prawdziwa burza i pojawiły się kolejne wpisy politycznych przeciwników, którzy starali się również skłonić Kowalczyk do wyjawienia, na kogo zamierza oddać swój głos. Oburzona takim zachowaniem Justyna Kowalczyk postanowiła zdecydowanie odpowiedzieć. Opublikowała kolejny wpis.

Wpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuWpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuCzytaj dalejDawna mistrzyni zwróciła się z prośbą do Polaków

- Czytam komentarze pod poprzednim TT i mam prośbę: darujcie sobie te wszystkie próby bądź przekonywania, bądź wyszydzania. Gdy będę chciała podzielić się tym na kogo oddam swój głos, to to zrobię. Po prostu. I nie będzie to mieć na celu przekonania kogoś. Każdy ma swoje sumienie i swoje poglądy - napisała była mistrzyni świata.

Justyna Kowalczyk odda swój głos w Austrii, gdyż będzie tam przebywać na zgrupowaniu. Załatwiła już wszelkie formalności, które pozwolą jej głosować poza granicami Polski. Swój głos na Rafała Trzaskowskiego bądź Andrzeja Dudę odda w Wiedniu.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już w środę ruszają zapisy, nie odkładaj tego na później. Możesz stracić 300 zł
  2. Padła strona MSZ. Tysiące Polaków mogło stracić swój głos w wyborach
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News