Justyna Żyła oświadczenie
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Autor Łukasz Kowalski - 1 Sierpnia 2020

Justyna Żyła szokuje swoim zachowaniem. Śledzi nową partnerkę Piotra Żyły i uderza w byłego męża

Justyna Żyła znów stała się bohaterką mediów. Niedawno pojawiły się informacje na temat rzekomego nowego związku jej byłego męża. Celebrytka już te doniesienia zdążyła skomentować, ale to nie koniec. Media odkryły, że Justyna Żyła śledzi potencjalną nową partnerkę reprezentanta Polski.

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno celebrytka wywołała burzę w internecie, kłócąc się za pomocą mediów społecznościowych ze swoim byłym mężem. Wszystko zaczęło się od opublikowanej przez celebrytkę zdjęcia, na którym widać jak Piotr Żyła ją obraża w rozmowie ze swoją córką. W odpowiedzi skoczek opublikował zdjęcie, na którym widać jak Justyna Żyła grozi śmiercią nowej partnerce zawodnika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatyczna
Oficjalnie. Artur Boruc w Legii Warszawa. Legendarny bramkarz wraca do PolskiOficjalnie. Artur Boruc w Legii Warszawa. Legendarny bramkarz wraca do PolskiCzytaj dalej

Justyna Żyła znów wywołała burzę w internecie

Piotr Żyła stara się trzymać swoje życie prywatne z dala od mediów, ale dziennikarze portalu "Pudelek" dotarli do informacji na temat jego nowej miłości. Zdaniem serwisu nowa partnerka reprezentanta Polski, to znana z seriali "19+" i "Szkoła" młoda aktorka Marcelina Ziętek.

- Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku - cytuje swoje źródło "Pudelek". - Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal - powiedziała czytelniczka cytowana przez portal.

Doniesienia medialne zdążył już skomentować sam Piotr Żyła, publikując nietypowe oświadczenie. Głos w sprawie potencjalnej nowej partnerki zabrała także była żona reprezentanta Polski Justyna Żyła. Stwierdziła, że żadnego oświadczenia z jej strony nie będzie, a kolejne plotki o romansach jej byłego męża nie są dla niej zaskoczeniem.

Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła zaatakowała swojego byłego męża

- Ten temat kompletnie mnie już nie interesuje więc oświadczenia nie będzie. Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu , za to kochające mnie osoby owszem - napisała celebrytka na swoim Instagramie.

Media odkryły jednak bardzo ciekawy fakt dotyczący aktywności celebrytki w sieci. Okazuje się, że Justyna Żyła śledzi profil Marceliny Ziętek na Instagramie. Informacja o tym wyświetla się osobom, które obserwują zarówno konto młodej aktorki, jak i byłej żony Piotra Żyły. Czyżby zatem mimo odważnych deklaracji, że nie interesuje jej życie byłego męża, celebrytka wciąż czuła się zazdrosna i chce mieć oko na młodą aktorkę?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
  3. Ogromny atak hakerski związany z Microsoftem. Tłumaczymy, jak bronić się przed phishingiem
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News