Justyna Żyła
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Mika - 2 Sierpnia 2020

Piotr Żyła regularnie zdradzał Justynę? Celebrytka bezlitośnie oczerniła byłego męża na oczach całej Polski

Justyna Żyła początkowo nie komentowała szerzej doniesień o życiu prywatnym swojego byłego męża. Celebrytka cały czas podkreśla, że nie zajmuje się już tym co robi Piotr Żyła, lecz mimo to... wciąż w swoich wypowiedziach odnosi się do jego poczynań i po raz kolejny postanowiła zrobić to za pomocą Instagrama.

Justyna Żyła została zbombardowana przez media i swoich fanów pytaniami o kolejny potencjalny związek Piotra Żyły. Początkowo, zdecydowała się nie komentować sprawy, choć dała wyraz swojemu rozżaleniu w wypowiedzi dla jednego z serwisów. Teraz jednak na swoim profilu na Instagramie udostępniła wpis, w którym sugeruje, że Piotr już wcześniej spotykał się innymi kobietami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sytuacja jest bardzo zła, zmarło 6 osób, ofiar może być więcej. RCB właśnie przekazało wiadomość
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Wojciech był nad polskim morzem. "Miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi"
Dramatyczne wiadomości z samego rana. Koronawirus w reprezentacji Polski, Dramatyczne wiadomości z samego rana. Koronawirus w reprezentacji Polski, "wprowadziliśmy wszelkie procedury"Czytaj dalej

Justyna Żyła mocno oskarża byłego męża

Niedawno informowaliśmy, że mimo zapewnień o tym, że była żona Piotra Żyły nie interesuje się jego życiem, to jest jednak zainteresowana Marceliną Ziętek, z którą podobno spotyka się skoczek narciarski. Warto na tą sprawę spojrzeć jednak jeszcze z innej strony.

Justyna Żyła w swoim wpisie stwierdziła, że to nie pierwsza i nie ostatnia "kochanka" Piotra. - Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia - ten krótki fragment jej wypowiedzi mocno sugeruje, że skoczek z Cieszyna mógł spotykać się z innymi kobietami również wtedy, gdy jeszcze był w związku małżeńskim z Justyną.

Media podają druzgocącą informację. 46-letni gwiazdor doznał zawału serca, fani pogrążeni w żałobieMedia podają druzgocącą informację. 46-letni gwiazdor doznał zawału serca, fani pogrążeni w żałobieCzytaj dalej

Piotr w oryginalny sposób odnosi się do całej sprawy

Wielu fanów oczekiwało od Piotra Żyły komentarza do całej sytuacji i doczekali się, lecz chyba nie tego, na co liczyli. W pierwszej chwili wydaje się, że Piotr rzeczywiście ma coś do powiedzenia, jednak później w oczywisty sposób kpi z pogoni za sensacją, publikując długi, kompletnie pozbawiony treści wpis. W tej chwili trudno ocenić, czy to jedyne co skoczek z Cieszyna ma do przekazania kibicom, mediom i swojej byłej żonie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Pałac wybudowany na ogromnej skale z magmy. Sigiriya robi niesamowite wrażenie
  3. Ruszyła budowa reaktora termojądrowego. Ogromny krok na drodze do czystej energii jądrowej
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News