Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Czerwca 2020

Justyna Żyła opublikowała rodzinne zdjęcie. Internauci błyskawicznie zepsuli sielankę (FOTO)

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem głośno w sieci zrobiło się o niej za sprawą kolejnego zdjęcia opublikowanego w mediach społecznościowych. Celebrytka z okazji Dnia Dziecka pochwaliła się fotografią ze swoimi dziećmi, jednak obserwatorzy profilu byłej żony reprezentanta Polski w skokach narciarskich zwrócili uwagę na fakt, który mógł zepsuć jej humor. 

Justyna Żyła po raz kolejny bryluje w mediach społecznościowych. 33-latka zaprezentowała swoim fanom kolejne zdjęcie. Tym razem możemy zobaczyć ją w roli dumnej mamy obok dwójki swoich dzieci. Internauci postanowili jednak nieco zmącić humor celebrytki.

Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibicówNie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibicówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Kraj, którego Polacy prawie w ogóle nie znają. Skrywa cudowne miejsca


Justyna Żyła kolejny raz znalazła się na ustach internautów

Pierwszego czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji postanowiła skorzystać Justyna Żyła, by po raz kolejny zwrócić na siebie uwagę internautów. Była żona polskiego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, opublikowała na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie, na którym widzimy ją w towarzystwie ich dwójki dzieci. 33-latka pod zamieszczonym zdjęciem złożyła swoim pociechom życzenia z okazji święta.

"Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Jak dobrze,że was mam. Kocham najbardziej na świecie"- napisała Żyła. Jednak post nie został odebrany przez jej fanów, tak jak by sobie tego życzyła. Internauci zwrócili uwagę głównie na jeden fakt, czego dali wyraz w komentarzach. Ich zdaniem na zdjęciu nie da się nie zauważyć, że dwójka pociech jest uderzająco podobna do ojca Piotra. Kobiecie, która stara się odciąć od słynnego męża, uwagi te chyba się nie spodobały, czego dała wyraz, odpowiadając na niektóre z komentarzy.

Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki showMateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki showCzytaj dalej


Wzmianki o byłym mężu nie spodobały się celebrytce

- Całe Piotrusie, całe - brzmiał jeden z komentarzy. Justyna Żyła zdecydowała się na niego odpowiedzieć i stwierdziła, że “na pewno nie całe”. Fanka, która zmieściła powyższy komentarz, postanowiła przyznać się do błędu i napisała "No dobra, nie, po mamusi mają urok i są całe mamusie". Korekta spodobała się celebrytce, która jakkolwiek by się starała, nie ucieknie od tematu byłego męża, Piotra. To właśnie dzięki niemu zyskała popularność, którą teraz za wszelką cenę chce utrzymać. Justyna Żyła zakończyła dyskusję, pisząc "Od razu lepiej. Można? Można".

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niedziela handlowa przypada tylko parę razy w roku. Dzisiaj możemy zrobić zakupy, jednak nie wszędzie
  2. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. W Rosji doszło do wielkiej katastrofy ekologicznej. Eksperci: to wywoła problem na długie lata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News