Justyna Żyła
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Lipca 2020

Justyna Żyła rozpaczliwie ratowała swoje małżeństwo z Piotrem. Prawda wyszła na jaw, nie chciał się zgodzić na drastyczny krok

Justyna Żyła zyskała wielką popularność za sprawą małżeństwa z uwielbianym przez kibiców skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Ich związek rozpadł się jednak już jakiś czas temu, ale my wciąż poznajemy kulisy rozstania pary. Wiele szczegółów zdradziła sama celebrytka, która opowiedziała między innymi o metodach, jakimi próbowała ratować swoje małżeństwo z reprezentantem Polski. 

Justyna Żyła po raz kolejny wzbudziła zainteresowanie polskich kibiców, wypowiedzią, jakiej udzieliła w związku z jej rozstaniem z Piotrem Żyłą. Dowiedzieliśmy się, że nim doszło do rozwodu, słynna para próbowała naprawić swoją relację. Zdaniem kobiety, jej mąż z niechęcią podszedł do tego pomysłu.

Tragiczne informacje na temat zdrowia Michaela Schumachera. Media : cierpienie jest coraz większeTragiczne informacje na temat zdrowia Michaela Schumachera. Media : cierpienie jest coraz większeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Samolot rozbił się na drodze, porażająca wiadomość ze świata. Jego zawartość wywołuje zdumienie


Justyna Żyła zdradza prawdę o rozstaniu z mężem

Przez pewien czas Justyna Żyła i jej mąż Piotr, byli jedną z najbardziej lubianych i popularnych par w Polsce. Wszystko za sprawą świetnych występów skoczka narciarskiego i jego charakterystycznego zachowania. Niestety bajka nie trwała jednak długo i wkrótce na jaw wyszło, że wspólne życie ulubieńców Polaków, nie jest bajką. Kobieta, którą zaczęliśmy coraz częściej oglądać w telewizji i na “ściankach” wielu imprez rozstała się ze swoim sławnym mężem.

Powodem tego była między innymi zdrada, jakiej miał dopuścić się sportowiec. Przez pewien czas byliśmy świadkami publicznego przerzucania się oskarżeniami i wzajemnymi atakami. Ostatecznie jesienią 2018 roku burzliwy związek zakończył się rozwodem. Od tego czasu zdążyliśmy poznać wiele szczegółów rozstania, a zdradziła je między innymi właśnie Justyna Żyła.

Justyna Kowalczyk nie wytrzymała po słowach premiera Morawieckiego. Nie miała dla niego litościJustyna Kowalczyk nie wytrzymała po słowach premiera Morawieckiego. Nie miała dla niego litościCzytaj dalej


Drastyczny krok nie pomógł uratować małżeństwa Justyny i Piotra

Celebrytka przyznała, że mimo rozpadu związku, chciała ona ratować swoje małżeństwo. W 2019 roku, podczas zapowiedzi programu “Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”, którego była prowadzącą, zdradziła, że zaproponowała swojemu ówczesnemu małżonkowi krok, który mógłby pomóc im naprawić relację. 33-latka chciała udać się na terapię małżeńską, jednak Piotr Żyła nie patrzył na to rozwiązanie przychylnie. Mało tego, na jaw wyszło, że nie chciał on podpisać kontraktu małżeńskiego, który został zaproponowany przez terapeutę.

– U mnie terapia małżeńska nie przyniosła skutku. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje - stwierdziła Żyła. Wygląda na to, że mimo rozstania kobieta doskonale sobie radzi. Regularnie słyszymy o niej za sprawą działalności w mediach społecznościowych i różnego rodzaju programach. Piotr Żyła natomiast nadal jest jednym z liderów naszej kadry i ulubieńcem kibiców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach
  2. Prawie dwutonowa asteroida przeleciała nad Tokio. Wybuch soniczny o sile 165 ton trotylu
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News