Justyna Żyła
YouTube Telemagazyn
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Listopada 2020

Justyna Żyła topi się w smutkach. Nie chodzi o Piotra Żyłę, z równowagi wybił ją jeden szczegół (FOTO)

Justyna Żyła w ostatnich tygodniach postanowiła nieco usunąć się w cień i nie wchodzić w kolejne spory w mediach społecznościowych z byłym mężem, popularnym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Celebrytka ukryła nawet swoje konto na Instagramie i jedynie za jej zgodą można było oglądać publikowane przez nią posty. Teraz gwiazda zdradziła, że towarzyszy jej głęboki smutek. 

Justyna Żyła zdecydowała się ponownie podzielić z fanami na Instagramie swoimi uczuciami. Celebrytka, która niedawno została mocno skrytykowana za swoje poglądy na temat aborcji, opublikowała wymowne zdjęcie. Kobieta wyznała, że jest bardzo zasmucona.

Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Morawiecki wyjaśnił, dlaczego rząd nie zamknie kościołów. Wypowiedź skomentował ekspert
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym


Justyna Żyła ponownie dzieli się z fanami swoimi uczuciami

Kilka tygodni temu Justyna Żyła zdecydowała się na zaskakujący dla internautów krok. Celebrytka postanowiła uczynić swój profil w serwisie Instagram prywatnym, przez co tylko zaakceptowani przez nią użytkownicy portalu mogli oglądać jej publikacje. Była to wielka zmiana względem wcześniejszego zachowania kobiety.

33-latka zasłynęła bowiem w ostatnich miesiącach z wyjątkowej aktywności w social mediach. Justyna Żyła raz po raz stawała się bohaterką lub też antybohaterką internetu, gdy na łamach popularnego portalu atakowała byłego męża Piotra i jego nową partnerkę.

W sieci zawrzało, gdy Piotr Żyła opublikował wiadomości, jakie Justyna Żyła kierowała pod adresem jego i jego nowej ukochanej. Na celebrytkę spadła wielka lawina krytyki, gdy okazało się, że groziła ona nowej partnerce skoczka narciarskiego. To był jednak dopiero początek wojny.

W następnych tygodniach Justyna Żyła wielokrotnie wypowiadała się na temat byłego męża, jego braku zainteresowania ich dziećmi, czy innych kwestii, które miały oczernić sportowca. Przy każdej okazji 33-latka starała się wbić szpilkę byłemu mężowi. Sytuacja stała się wręcz nieznośna dla kibiców i internautów, którzy dawali wyraz swojemu niezadowoleniu w sieci.

Sytuacja zmieniła się, gdy w życiu Justyny Żyły pojawił się nowy mężczyzna. Z publikowanych przez nią fotografii na Instagramie, mogliśmy wywnioskować, że para spędza romantycznie czas i kobieta nie myśli już o byłym mężu.

Justyna Żyła postanowiła nawet uczynić swój profil na Instagramie prywatnym, by zapewnić sobie i swojemu nowemu partnerowi większą prywatność. Celebrytka na kilka tygodni zrezygnowała z publikacji, które internauci nie raz krytykowali. Zabrała jednak głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego na temat zaostrzenia prawa aborcyjnego.

Za poparcie dla strajkujących kobiet Justyna Żyła musiała zmierzyć się ze sporą krytyką. Polacy wytykali jej, że matka dwójki dzieci nie może popierać aborcji. Kobieta stanowczo jednak broniła swoich przekonań i nie przejmowała się krytyką, za co doceniły ją walczące na ulicach polskich miast kobiety.

Justyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietJustyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietCzytaj dalej


Celebrytka pogrąża się w smutku, tajemnicze zdjęcie

Teraz Justyna Żyła podzieliła się ze swoimi fanami kolejnymi przemyśleniami, a właściwie uczuciami. Celebrytka na swoim InstaStory opublikowała wymowne zdjęcie. Widzimy na nim widok z okna domu Justyny Żyły, który ukazuje deszczową pogodę. Fotografia zastanowiła fanów, a właściwie zrobił to dopisek, jaki zamieściła gwiazda.

- Pogoda idealnie wpasowała się w nastrój - napisała Justyna Żyła, dodając do tego emotikon smutnej buźki, co jasno sugeruje, że kobieta jest bardzo smutna. Nie wiadomo jednak, co miała konkretnie na myśli.. Coś musiało bardzo ją zasmucić. Być może chodzi o problemy z nowym ukochanym? Miejmy nadzieję, że nie stało się nic poważnego, a jest to jedynie jesienna melancholia.

Justyna Żyła

Źródło: Instagram Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane
  2. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Od wtorku nowe rozporządzenie dotyczące praw jazdy - Co się zmieni?
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News