Justyna Żyła wywiad
YouTube - wideoportal
Autor Piotr Bernaciak - 5 Czerwca 2020

Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opada

Justyna Żyła regularnie komentuje sprawy związane ze swoją przeszłością i fakty na temat jej związku z Piotrem Żyłą. Małżeństwo skoczka i gwiazdy internetu dobiegło końca już dawno temu, jednak kobieta nie zamierza milczeć. Teraz ujawniła największy sekret rozwodu z Piotrem.

Justyna Żyła postanowiła raz jeszcze opowiedzieć o kulisach jej rozstania z Piotrem Żyłą. O głośnym rozwodzie mówiło się ponad rok temu, gdy gwiazda polskich skoków narciarskich wyznała o tym, jak ona i jej najbliżsi zostali potraktowani przez Piotra. Wówczas dowiedzieliśmy się o zachowaniu, jakiego dopuścić miał się uwielbiany polski skoczek wobec żony.

Teraz wiemy już, że konflikt byłych małżonków to już przeszłość. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że obecnie trzyma kciuki za byłego ukochanego i życzy mu powodzenia w kolejnych startach w zawodach Pucharu Świata. Jej ostatnia wypowiedź nawiązała do przeszłości i wspólnych chwil pary, wywołując sporą sensację.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Eurosport zaskoczył wszystkich polskich kibiców. Transmisje meczów nowej ligi już niebawem
  2. "Rząd zostawił branżę turystyczną samej sobie". Mocne słowa, Rafał Trzaskowski nie ma litości
Zwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dębaZwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dębaCzytaj dalej

Justyna Żyła rozstała się z mężem przed rokiem

Justyna Żyła nie mówiła ostatnio głośno o tym, co działo się podczas jej rozstania z Piotrem. W końcu nowa gwiazda telewizji i internetu przerwała milczenie, mówiąc o kulisach jej rozstania z mężem. Fani nie spodziewali się ponownej wypowiedzi na ten temat, myśląc, że rozwód pary to już przeszłość, do której nikt nie chce wracać. Doczekaliśmy się za to ujawnienia kolejnego sekretu.

- Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dzióbków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle - powiedziała ostatnio Justyna Żyłą na temat swoich obecnych relacji z Piotrem w rozmowie z Jastrząb Postem.

Kamil Stoch ma duży problem. Lekarz reprezentacji Polski ujawnił skrywany fakt, o którym się nie mówiłoKamil Stoch ma duży problem. Lekarz reprezentacji Polski ujawnił skrywany fakt, o którym się nie mówiłoCzytaj dalej

Justyna Żyła nie czuła się źle

- Ja nie byłam osobą, która ubierała piżamę i potrafiła leżeć i płakać całymi dniami. Ja zrobiłam w drugą stronę, zaczęłam działać. Nie wychodziłam z domu nieumalowana, nieuczesana, wszystko musiało być zrobione na tip-top - wyznała gwiazda dla Pomponika, wskazując na to, że rozwód zahartował ją, ale nie sprawił, że pogrążyła się w zupełnej depresji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niedziela handlowa przypada tylko parę razy w roku. Dzisiaj możemy zrobić zakupy, jednak nie wszędzie
  2. Kret pod powierzchnią Marsa. NASA dokonała przełomu w swoich badaniach
  3. Jakub Rzeźniczak znów zdradził! Partnerka to potwierdza
  4. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV (TRANSMISJA)
  5. Oficjalnie. Mariusz Wlazły odchodzi ze Skry Bełchatów. Legendarny siatkarz w nowym klubie
  6. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News