Justyna Żyła
Instagram.com/justynazyla
Autor Piotr Mika - 5 Września 2020

Justyna Żyła pochwaliła się niezwykłym talentem swojego syna. Na pewno nie będzie jak ojciec, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Justyna Żyła znów postanowiła zaprezentować umiejętności swojego syna, który zaczął podzielać tą samą pasję co jego mama. Jeszcze do niedawna wydawało się, że młody Kuba pójdzie w ślady ojca i zostanie skoczkiem narciarskim. Jednak kolejne fotki udostępnianie przez Justynę Żyłę zdają się wskazywać na coś zupełnie innego.

Justyna Żyła w ostatnim czasie jest bardzo aktywna w mediach zarówno tych klasycznych jak i społecznościowych. Niedawno znów ostro atakowała swojego byłego męża, później zaś chwialiła się bukietem kwiatów jakie rzekomo otrzymała od swojego ukochanego, którego tożsamości jednak nie zdradziła. Teraz jednak przyszedł czas na pokazanie innych fotek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, "miała mnie zastraszyć"
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćTragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćCzytaj dalej

Justyna Żyła prezentuje dokonania syna

33-latka już nie raz udowodniła, że potrafi w mniej lub bardziej subtelny sposób "wbić szpilę" swojemu byłemu mężowi. Ten w ostatnim czasie stara się jednak zachować spokój i nie komentuje nic, co jest skierowane w jego stronę: ani oskarżeń o nieinteresowanie się swoimi dziećmi, ani mniejszych uszczypliwości.

Całkiem niedawno Justyna Żyła poinformowała jednak o czymś, co wydaje się musiało jakoś wpłynąć na polskiego skoczka. Kobieta udostępniła na Istagramie zdjęcie dania jakie przygotował jej syn, podpisując je słowami, że ten zdecydował się iść do technikum gastronomicznego.

- Dziecko zawsze chce być jak rodzic, którego podziwia, szanuje i jest dla niego wzorem i autorytetem. Mój ukochany syn oznajmił, że idzie do technikum gastronomicznego. Serce rośnie - napisała na Instagramie kobieta, tym samym starając się po raz kolejny zagrać na nerwach byłego męża.

Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, "miała mnie zastraszyć"Czytaj dalej

Kolejne zdjęcia zdają się rozwiewać wszelkie wątpliwości

Od tego czasu Justyna Żyła udostępnia coraz więcej zdjęć, na których chwali się kuchennymi dokonaniami swojego syna. Wygląda na to, że młody Kuba rzeczywiście dobrze czuje się w roli kucharza. - z cyklu Kuba gotuje - podpisała krótko kolejną fotkę swojej pociechy Justyna Żyła.

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Absolutny hit od Lidla. Z aplikacji korzysta już 6,5 mln osób, można sporo zyskać
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. Kuriozalne słowa Jerzego Brzęczka po meczu z Holandią. Zagraliśmy słabo i bez stylu, a on "jest zadowolony"
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News