Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Czerwca 2020

Justyna Żyła znalazła sposób na zdobycia serca mężczyzny. Piotr pęknie z zazdrości, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Justyna Żyła jest postacią, która nie przypadkowo budzi wielkie emocje wśród kibiców i fanów polskiego show-biznesu. Celebrytka znana jest jako była żona Piotra Żyły, która zrobiła karierę w dużym stopniu na opowieściach o nieudanym małżeństwie. Okazuje się, że gwiazda znalazła swój sposób na znalezienie innego ukochanego. Trzeba przyznać, że skoczek narciarski może się czuć bardzo zazdrosny.

Justyna Żyła nie przestaje zadziwiać. Celebrytka, która przez długi czas nie mogła pogodzić się z rozpadem małżeństwa ze skoczkiem narciarskim przez długi czas mówiła, że nie planuje wchodzenia w nowe relacje. Okazało się, że w życiu byłej Żony sportowca mogło się coś zmienić. Kobieta podzieliła się swoim sposobem na uwiedzenie mężczyzn za pomocą mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że skoczek może oszaleć z zazdrości.

Genialny Robert Lewandowski. Polak znów strzela, Bayer na kolanach, przepiękna bramka Polaka (WIDEO)Genialny Robert Lewandowski. Polak znów strzela, Bayer na kolanach, przepiękna bramka Polaka (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polak znowu zostanie na lodzie
  2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Justyna Żyła znalazła sposób na znalezienie miłości? Zdjęcie mówi wszystko

Mimo że Żyła nawet ostatnimi czasy wracała do kulisów swojego nieudanego związku małżeńskiego, to niewykluczone, że w życiu celebrytki doszło do przemiany. Ostatnimi czasy, była żona skoczka narciarskiego chciała udowodnić swoim fanom, że do serca mężczyzny najlepiej trafić przez jego żołądek.

Zdjęcie pięknie przygotowanego steka z ziemniakami zostało przez samą celebrytkę zatytułowane jako "danie dla chłopa". Całość została podana z frytkami, jednak fani błyskawicznie dopatrzyli się szczegółu, który wskazuje na to, że Justyna Żyła chciała uwieść osobę, dla której przygotowała jedzenie.

Siostra Artura Szpilki to prawdziwa piękność. Uwielbia pokazywać swoje zgrabne ciało (FOTO)Siostra Artura Szpilki to prawdziwa piękność. Uwielbia pokazywać swoje zgrabne ciało (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła dodała jeden, bardzo ważny składnik

Fani celebrytki dopatrzyli się, że w jedzeniu przygotowanym przez nią znajduje się lubczyk. Przyprawa od wieków stosowana jest jako afrodyzjak, a zważając na to, że stek był z myślą dla "chłopa", to niewykluczone, że Justyna Żyła znalazła swój sposób na zawładnięciem sercem potencjalnego ukochanego.

- Po porządnym steku można szusować ,ale po tym selerku czy lubczyku to na pewno na wieczór będzie się coś niecoś działo – zauważyła fanka Justyny Żyły.

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Ważna zmiana w bankomatach sieci Euronet. Przy wybieraniu pieniędzy będziesz musiał się więcej natrudzić
   2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia
   3. Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Był absolutnym rekordzistą, kibice go kochali
   4. Niepokojące wyznanie Anny Lewandowskiej. Skarży się na swój stan zdrowia
   5. Kamil Stoch pokazał, jakimi ciężarami ćwiczy. W życiu nie pomyślelibyście jakim jest siłaczem (FOTO)
   6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News