Justyna Żyła
Youtube
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Sierpnia 2020

Justyna Żyła znowu w związku? Tajemniczy mężczyzna z jej zdjęcia w końcu zabrał głos, powiedział światu całą prawdę

Justyna Żyła zamieściła na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją przytuloną do młodego mężczyzny. Opis, jaki celebrytka dodała do fotografii, sugerował, że może to być jej nowy partner. Kibice skoków narciarskich pamiętający niedawne ataki 33-latki na jej byłego męża, reprezentanta Polski Piotra Żyłę, zaczęli się zastanawiać, czy jest to kolejna prowokacja ze strony kobiety, czy faktycznie znalazła nową miłość. Tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia zabrał głos i rozwiał wątpliwości. 

Justyna Żyła kolejny raz znalazła się w nagłówkach serwisów plotkarskich. Wszystko za sprawą zdjęcia w towarzystwie młodego mężczyzny, które pojawiło się na jej instagramowym profilu. Tajemniczy młodzieniec postanowił rozwiać wątpliwości wszystkich co do relacji łączącej go z kontrowersyjną celebrytką.

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą
  2. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy


Justyna Żyła znowu szokuje swoim zachowaniem

Po raz kolejny głośno jest o Justynie Żyle. Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich regularnie przypomina o sobie mediom za sprawą postów publikowanych w mediach społecznościowych i mało subtelnych prób zagrania na nosie swojemu byłemu partnerowi. Ostatnio wybuchł skandal, gdy okazało się, że 33-latka groziła śmiercią obecnej dziewczynie popularnego skoczka, a teraz stara się przekonać wszystkich, że ma nowego partnera.

W tym celu opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak przytula się do młodego mężczyzny. W sieci od razu pojawiły się spekulacje, że może to być nowy ukochany Justyny Żyły. Czujnym użytkownikom sieci nie umknął jednak fakt, że mężczyzna o imieniu Filip ma już partnerkę, Miss Polski z 2019 roku, Magdalenę Kasiborską. Co zatem łączy byłą żonę uwielbianego sportowca z tym mężczyzną?

Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąLekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasowąCzytaj dalej


Tajemniczy meżczyzna zdradza prawdę o relacjach z Justyną Żyłą

Pan Filip postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości internautów i udzielił krótkiej wypowiedzi dla portalu Plejada.pl, w którym jednoznacznie zaznaczył, że z Justyną Żyłą łączy go jedynie przyjaźń i pozostaje w szczęśliwym związku ze wspomnianą Magdaleną Kasiborską.

- W związku z zaistniałą sytuacją informuję, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi z Justyną Żyłą. Natomiast moje serce należy wciąż do jednej kobiety, Magdy - powiedział Filip Kasela. Wygląda zatem na to, że zdjęcie pokazane przez celebrytkę miało być tylko kolejną próbą zwrócenia uwagi i uderzenia w byłego męża.

Źródło: Plejada.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki
  2. Futurystyczne wizje stają się faktem. Naukowcy kodują dane w ludzkim DNA
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News