Justyna Żyła
Piotr Molecki/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 6 Października 2020

Justyna Żyła wbija szpilę w partnerkę Piotra Żyły. Nie przebierała w słowach, co na to Piotrek?

Justyna Żyła po raz kolejny odniosła się do prywatnego życia swojego byłego męża, Piotra Żyły. Tym razem celebrytka na celownik wzięła nową partnerkę naszego skoczka, którą jest Marcelina Ziętek. Kobieta nie szczędziła zdecydowanych słów i dodatkowo wyraziła pewną deklarację.

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą w 2018 roku w burzliwych okolicznościach. To była żona naszego czołowego skoczka nadała rozgłosu sprawie. Kobieta zaczęła publicznie opowiadać o szczegółach związku i oskarżać swojego męża o zdrady. Chwilę po rozstaniu wystąpiła w rozbieranej sesji dla „Playboy'a, niedługo potem wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”, a w międzyczasie stała się również specjalistką kulinarną. To wszystko przyniosło Justynie ogromną popularność, którą do dziś stara się wykorzystywać.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Policjanci już wystawiają mandaty na 500 zł. Dają tylko jedną szansę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaTragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legendaCzytaj dalej

Justyna Żyła ma nowego partnera

Od niedawna wiadomo, że Justyna Żyła ma nowego partnera. Celebrytka na razie nie zdradziła kim jest jej nowa miłość, ponieważ niespełna tydzień temu podała tylko pierwszą literę jego imienia, czyli „A”, przy wspólnym zdjęciu. Z kolei od kilku tygodni Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek, znaną z udziału w serialu „19+”. 22-latka opublikowała niedawno zdjęcie, na którym widać splecione ręce pary, a jak podaje Onet, na fotografią na swoim Instasroty zareagowała Justyna Żyła.

Marcelina Ziętek Instagram

Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?Czytaj dalej

Justyna Żyła nie pozostawia suchej nitki na Piotrze

Justyna Żyła bez ogródek wypowiedziała się na temat wieku aktualnej partnerki Piotra Żyły.

"Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna" – napisała celebrytka.

Warto przypomnieć, że dzieci Justyny i Piotra Żyłów, czyli Jakub i Karolina są w wieku odpowiednio 13 i 8 lat. Jednak była żona Piotra Żyły jednocześnie zaznaczyła, że już nie będzie wypowiadać się na temat miłosnego życia swojego byłego męża.

"Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja "modelka" uszanuje zdanie naszych dzieci" – zakończyła Justyna Żyła.

Źródło: Onet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Ogromna zmiana w opłacaniu składek. ZUS wprowadza rewolucję

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News