Justyna Żyła Piotr Żyła pizza
screen - youtube.com/Skijumping
Autor Łukasz Kowalski - 6 Listopada 2020

Nowa dziewczyna Piotra Żyły zaskakuje. Pokazała zdjęcie, po którym wybuchła burza, Justyna Żyła będzie miała co komentować (FOTO)

Justyna Żyła wiele razy zapowiadała już, że nie będzie komentować doniesień o rzekomym związku jej byłego męża, znanego skoczka narciarskiego, jednak mimo tego wciąż to robi. Piotr Żyła od kilku miesięcy jest podobno związany z gwiazdą seriali TVN. Ostatni zdjęcia młodej aktorki i modelki wywołały wielkie poruszenie w internecie. Wszystko przez przygotowania skoczka do nowego sezonu. Justyna Żyła znów będzie miała co komentować.

Justyna Żyła od kilku lat jest jedną z największych polskich celebrytek. Sławę przyniosła jej głośna sprawa rozstania z reprezentantem Polski Piotrem Żyłą. Celebrytka zaczęła upubliczniać na Instagramie ich problemy małżeńskie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Arkadiusz Milik w Interze Mediolan? Sensacyjny transfer już na półmetku, ma do niego dojść w styczniu
  2. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Arkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyArkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyCzytaj dalej

Justyna Żyła znów będzie mogła skomentować związek byłego męża

Piotr Żyła rozwiódł się 2 lata temu po 12 latach małżeństwa z Justyną. Reprezentant Polski w skokach narciarskich po problemach rodzinnych skupił się na dalszej karierze skoczka i wciąż jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Z kolei Justyna Żyła korzysta ze statusu celebrytki, jaki zyskała po rozwodzie ze skoczkiem narciarskim. Była żona reprezentanta Polski znalazła się na okładce "Playboya", wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a nawet prowadziła własny program w niszowej stacji telewizyjnej.

Celebrytka zbudowała sobie bardzo pokaźne grono obserwujących w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazywała swoje życie prywatne i niejednokrotnie wywoływała poruszenie. Niemal za każdym razem uderzała w swojego miejsca.

Konflikt między byłymi małżonkami zaognił się latem tego roku. Para wzajemnie przerzucała się obelgami i kolejnymi oświadczeniami w mediach społecznościowych. Celebrytka w wojnę przeciwko byłemu małżonkowi wplątała nawet ich wspólne dzieci.

Kompromitacja dziennikarza. Chciał odebrać Robertowi Lewandowskiemu nagrodę, nikt nie może w to uwierzyć, absurdKompromitacja dziennikarza. Chciał odebrać Robertowi Lewandowskiemu nagrodę, nikt nie może w to uwierzyć, absurdCzytaj dalej

Romantyczna kolacja rzekomej partnerki Piotra Żyły

Wydaje się, że od kilku tygodni para postanowiła się skupić na sobie i swoim życiu. W wakacje Plotek.pl poinformował, że Piotr Żyła ma nową partnerkę. Zdaniem portalu reprezentant Polski jest w związku z aktorką i modelką Marceliną Ziętek znaną z seriali takich jak "Szkoła" czy "19+" emitowanych przez TVN.

To najwidoczniej bardzo mocno zabolało Justynę Żyłę. Na swoim Instagramie odnosiła się do plotek dotyczących nowego związku byłego męża, za każdym razem wbijając mu szpilkę. Pod jednym ze zdjęć zamieszczone przez nią hasztagi układały się w napis "Rodzicem się jest, nie bywa".

Teraz będzie miała kolejne powodu do komentowania rzekomego związku swojego męża. Choć ani Piotr Żyła, ani Marcelina Ziętek jeszcze oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, to fani nie mają wątpliwości, że tworzą parę.

Ostatnie zdjęcie aktorki może spowodować, że reprezentant Polski może mieć kłopoty. Polak jest w ostatniej fazie przygotowań do zbliżającego się sezonu Pucharu Świata. Zawody ruszą już za dwa tygodnie i Polak musi być od początku w jak najlepszej dyspozycji.

Nie jest tajemnicą, że skoczkowie przez całą swoją karierę muszą pilnować bardzo drastycznej diety i wszelkie odstępstwa od niej mogą mieć wpływ na oddawane skoki. Na zdjęciu Ziętek pokazała swoje zdjęcie z romantycznej kolacji ze swoim partnerem.

Na stole można zauważyć dwie pizze, a opis aktorki sugeruje, że Żyła miał nie tylko pomóc w ich zamówieniu, ale także w konsumpcji. - Czasy kiedy jeszcze mogłam nie mieć pomysłu na obiad, a on miał. I można było wyjść. Restauracje zamknięte lecz dowóz działa - napisała Ziętek.

Justyna Żyła Piotr Żyła pizza

Justyna Żyła Piotr Żyła pizza

(fot: Instagram/Marcelina Żiętek)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  2. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News