Justyna Żyła nowa miłość
screen youtube.com/ Plotek.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 7 Grudnia 2020

Piotr Żyła padnie ze złości. Wszystko przez Justynę Żyła, znów chwali się nowym chłopakiem (FOTO)

Justyna Żyła po raz kolejny w swoich mediach społecznościowych pokazała, jak kwitnie jej nowy związek. Celebrytka spędziła niedzielę w towarzystwie swojego nowego partnera. Przy okazji pochwaliła się prezentem od swojego wybranka. Żyła od kilku tygodni zdecydowanie bardziej koncentruje się na sobie i nie komentuje już kolejnych pogłosek o byłym mężu, skoczku reprezentacji Polski.

  • Justyna Żyła po raz kolejny pokazała wspólne zdjęcie z nowym ukochanym.
  • Celebrytka pokazała prezent, jaki otrzymała z okazji mikołajek.
  • Żyła kwitnie w nowym związku.

Justyna Żyła po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Celebrytka pochwaliła się niedzielą spędzoną ze swoim nowym wybrankiem. Od kilku miesięcy Polka zasypuje media społecznościowe relacjami ze swojego nowego związku.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Ewa Brodnicka zadziwiła całą Polskę. Pokazała się zupełnie bez ubrań, gorące zdjęcie rozpaliło internet (FOTO)Ewa Brodnicka zadziwiła całą Polskę. Pokazała się zupełnie bez ubrań, gorące zdjęcie rozpaliło internet (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła pochwaliła się kolejnymi zdjęciami z ukochanym

Polka już od kilku lat jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek i skrzętnie korzysta z zainteresowania medialnego. W ostatnich miesiącach regularnie relacjonuje wspólne chwile ze swoim nowym wybrankiem.

Zobacz także: WHO wydało obostrzenie na Boże Narodzenie

Nie inaczej było w niedzielę. Blogerka pokazała na swoim Instagramie, jak spędza mikołajki ze swoim wybrankiem. Nowy chłopak Żyły nie zapomniał o okolicznościowym prezencie. Celebrytka w podarku otrzymała złotą bransoletkę z wygrawerowaną literą A, od pierwszej litery imienia wybranka blogerki.

Żyła zrewanżowała się swojemu chłopakowi za drobny podarunek. Polka pochwaliła się, że przygotowała swojemu wybrankowie wspaniały obiad. Na zdjęciu można zobaczyć, że Żyła przygotowała pieczony drób, ziemniaki i czerwoną kapustę.

Zobacz także:500+ na jedzenie dla Polaków. Nie zamiast świadczenia, a dodatkowo

To już kolejny raz, kiedy clebrytka chwali się chwilami spędzonymi z nowym chłopakiem. W połowie listopada para wybrała się na romantyczny wyjazd nad Mazury. Para wspólnie oglądała rozgwieżdżone niebo nad jeziorem, później celebrytka wybrała się z ukochanym na romantyczny spacer, a wieczór zakończyła przy wykwintnej kolacji.

Piotr Żyła zastrzaszył tysiące Polaków. Piotr Żyła zastrzaszył tysiące Polaków. "Pojawiły się objawy", potem wyznał prawdę (FOTO)Czytaj dalej

Romantyczne Mikołajki Justyny Żyły

Na razie nie wiadomo za dużo o wybranku celebrytki. Żyła zdradziła jedynie pierwszą literę imienia swojego ukochanego. Wiadomo, że jego imię zaczyna się na A i że jest dużo wyższy od blogerki.

Już od dłuższego czasu Justyna Żyła nie komentuje doniesień medialnych o swoim byłym mężu, skoczku reprezentacji Polski, Piotrze. Celebrytka wcześniej bardzo chętnie odnosiła się do kolejnych wyczynów polskiego zawodnika, nie tylko na skoczni.

W lipcu blogerka wywołała publiczną kłótnię z Piotrem Żyłą. Do medialnej awantury wciągnęła nawet ich wspólne dzieci. W odpowiedzi skoczek pokazał rozmowy, w których celebrytka groziła śmiercią nowej partnerce reprezentanta Polski.

Media w wakacje podały, że Piotr Żyła spotyka się z aktorką Marceliną Ziętek. Justyna Żyła na początku bardzo chętnie komentowała doniesienia o nowym związku, a przy tym wbijała kolejne szpilki swojemu byłemu mężowi. Pod jednym ze zdjęć zamieściła hasztagi, które ułożyły się napis "Rodzicem się jest, nie bywa".

Teraz wydaje się, że Justyna żyła ułożyła sobie życie na nowo. Polska celebrytka od czasu rozwodu ze skoczkiem znalazła się na okładce "Playboya", wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a nawet prowadziła własny program w jednej z niszowych stacji telewizyjnych.

Justyna Żyła zdjęcie

Justyna Żyła zdjęcie

Instagram/justynazyla

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News