Justyna Żyła
Youtube
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Sierpnia 2020

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótniach z Piotrem rozebrała się przed tysiącami Polaków i prowokuje nad basenem (FOTO)

Justyna Żyła kolejny raz zadbała o zwrócenie na siebie uwagi internautów. Była małżonka uwielbianego skoczka narciarskiego nie zamierza skupiać się jedynie na wojnie z byłym ukochanym i postanowiła nieco odpocząć od zamieszania, które wybuchło w mediach. Celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją półnagą podczas wypoczynku w basenie. 

Justyna Żyła po raz kolejny zaskoczyła wszystkich internautów. Kibice skoków narciarskich, którzy śledzą poczynania byłej małżonki Piotra Żyły, tym razem mieli okazję zobaczyć, jak celebrytka odpoczywa od medialnego zgiełku. Zrzuciła ona ubrania i wskoczyła do basenu.

Tragiczna wiadomość złamała nam serce. Wielka gwiazda zginęła w wypadku samochodowym, osierociła dwójkę małych dzieciTragiczna wiadomość złamała nam serce. Wielka gwiazda zginęła w wypadku samochodowym, osierociła dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ważna wiadomość dla wszystkich rodziców. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Region wierzył, że uchroni się przed epidemią. Nie jest dobrze


Justyna Żyła kolejny raz zwraca uwagę internautów

Celebrytka, która zyskała popularność dzięki małżeństwu z Piotrem Żyłą i późniejszym publicznym praniu brudów, gdy para zdecydowała się rozstać, doskonale wie, jak zadbać o to, by wciąż było o niej głośno. Ostatnio media rozpisywały się o jej skandalicznym zachowaniu, gdy postanowiła grozić śmiercią nowej partnerce swojego ex-małżonka.

Następnie Justyna Żyła opublikowała w sieci zdjęcie, które miało sugerować, że ona również znalazła nową miłość. Kobieta pozowała przytulona do młodego mężczyzny. Szybko okazało się, że jest to jednak tylko jej przyjaciel. Zarówno za skandaliczne teksty kierowane do nowej partnerki Piotra Żyły, jak i udawanie, że sama ma już nowego partnera, na Justynę Żyłę spadła ogromna fala krytyki ze strony internautów.

Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Piotr Żyła, opadły nam szczęki. Nie mieliśmy pojęciaKiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Piotr Żyła, opadły nam szczęki. Nie mieliśmy pojęciaCzytaj dalej


Celebrytka odcina się od stresującej kłótni z byłym mężem

Celebrytka postanowiła odpocząć chyba od stresu ostatnich tygodni, jednak oczywiście nie omieszkała poinformować o tym całego świata. Na profilu celebrytki w serwisie Instagram pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w skąpym bikini, korzystającą z uroków pięknej pogody. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i wskoczyła do basenu.

- A może by tak... - napisała enigmatycznie pod zdjęciem 33-latka i dodała dosyć oryginalne hashtagi: #CzasDlaSiebie; #Odmoczeni; #PachnęRybą; #TakTrzebaŻyć; #ZDystansem. Nie wiadomo, co dokładnie miała na myśli celebrytka, jednak jasne jest, że udało jej się kolejny raz skupić na sobie uwagę użytkowników internetu.

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z tymi samochodami zajedziesz naprawdę daleko. Najbardziej wytrzymałe auta, które posłużą ci latami
  2. Mężczyzna znalazł na polu niezwykle dziwne "jaja". Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachu
  3. Anna Lewandowska zdradziła swój sekret na udane śniadanie. Rewelacyjny, prosty i zdrowy przepis, pokocha go każda Polka
  4. Nie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętają
  5. Wisła Kraków potwierdza wielki transfer. Dołączy do nich wielka gwiazda, oficjalny komunikat klubu
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News