Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Czerwca 2020

Justyna Żyła zdradziła całą prawdę o obecnych relacjach z Piotrem. Fani zaniemówili

Justyna Żyła po raz kolejny znalazła drogę na czołówki serwisów plotkarskich, ale i sportowych. Celebrytka, która zyskała popularność dzięki uwielbianemu przez kibiców skoczkowi narciarskiemu Piotrowi Żyle, opowiedziała w wywiadzie, jak wyglądają obecnie jej relacje z byłym partnerem.

Justyna Żyła wyjawiła w ostatnio udzielonym wywiadzie informację, której z niecierpliwością wyczekiwały tysiące kibiców skoków narciarskich w Polsce. 33-latka opowiedziała, jakie relacje łączą ją obecnie z byłym mężem Piotrem Żyłą.

Robert Lewandowski zarabia krocie w internecie. Za jeden wpis może kupić mieszkanieRobert Lewandowski zarabia krocie w internecie. Za jeden wpis może kupić mieszkanieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Europejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetu
  2. Turyści z Polski mogą wjeżdżać, ale na innych warunkach niż pozostali. Kolejny kraj podjął decyzję


Justyna Żyła korzysta z popularności zdobytej dzięki mężowi

Justyna Żyła zyskała popularność dzięki związkowi z jednym z liderów polskiej kadry skoczków narciarskich Piotrem Żyłą. Mimo iż para rozstała się już dawno, to kobieta, którą na ten moment można określić mianem celebrytki, regularnie pojawia się na ustach kibiców zimowej dyscypliny. Wszystko za sprawą aktywności w mediach społecznościowych i wszelkiego rodzaju wydarzeniach.

Dzięki postom opublikowanym przez 33-latkę mogliśmy się w ostatnim czasie dowiedzieć między innymi o tym, jak radzi sobie z czynnościami, które zwykle wykonują mężczyźni, czyli w tym wypadku koszeniem trawy. Krótkie wideo udostępnionę przez Justynę Żyłę z podkaszarką w dłoniach stało się hitem sieci. Najbardziej jednak wszystkich jej obserwatorów nurtuje pytanie, jakie są jej relacje z byłym partnerem, uwielbianym przez kibiców Piotrem Żyłą.

Europejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetuEuropejski gigant chce kupić Arkadiusza Milika. Polak ma być częścią wielkiego duetuCzytaj dalej


Żyła wyjawiła prawdę o relacjach z byłym mężem

Celebrytka postanowiła rozwiać wątpliwości i domysły wszystkich sympatyków skoków narciarskich i w wywiadzie udzielonym dla “Jastrząb Post” opowiedziała, jak aktualnie wygląda sytuacja między nią a byłym mężem. Para, która “prała publicznie swoje brudy” obecnie stara się dogadywać, przede wszystkim dla dobra swoich dzieci.

- Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dzióbków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle. - skwitowała krótko Justyna Żyła.

Źródło: "Jastrząb Post"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamiast teraz, wejdzie już w 2021 roku. Kolejny podatek obciąży twój portfel
  2. Sztab kryzysowy zdecydował. Polskie miasto przywraca obostrzenia
  3. Żona Macieja Kota zniewala urodą. Jej wysportowane ciało zapiera dech w piersiach (FOTO)
  4. Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk - Cracovia? Relacja na żywo, transmisja w tv [TRANSMISJA]
  5. Czy kibice wejdą na stadiony? Mamy nowe informacje, niestety nie są dobre
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News