Justyna Żyła
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Mika - 10 Sierpnia 2020

Justyna Żyła będzie zachwycona. Piotr w tarapatach, poszło o jego nową dziewczynę. Internauci nie kryją oburzenia

Justyna Żyła wciąż pozostaje w konflikcie ze swoim byłym mężem Piotrem. Mimo wielu zapewnień nie odcięła się ona całkiem od tego co dzieje się w jego życiu prywatnym. Z tego powodu bardzo możliwe, że ostatnie reakcje fanów na zdjęcie Piotra Żyły mogą ucieszyć jego byłą żonę, ponieważ nie podobają się zabawy skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła mimo zapewnień, że nie będzie komentować życia prywatnego swojego byłego męża i tak dała upust swojej frustracji, gdy po opublikowaniu informacji o jego nowej partnerki, stwierdziła że dla niej jego kochanki to żadna nowość i sugerując, że już wcześniej spotykał się z innymi kobietami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta
Anna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekAnna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekCzytaj dalej

Justyna Żyła może cieszyć sie reakcją internautów

Niedawno informowaliśmy o tym, że Piotr Żyła znów postanowił wodzić za nos swoich fanów, publikując zdjęcie z nową partnerką. Tak jak wcześniej nie pokazał on twarzy swojej wybranki i po raz kolejny podpuszcza wszystkich zainteresowanych.

Z informacji, jaki podał serwis "Pudelek.pl" skoczek narciarski spotyka się z dużo młodszą od siebie Marceliną Ziętek. Mimo że bardzo wiele rzeczy wskazuje na to, że tak jest faktycznie, nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć pary razem na jednym zdjęciu, które rozwiałoby wszelkie wątpliwości.

Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Czytaj dalej

Fani mają dość zabawy Piotra Żyły

Co ciekawe, w pewien dziwny sposób udział w całej grze bierze również Justyna Żyła. Gdy Piotr opublikował romantyczne zdjęcie splecionych nóg ze swoją ukochaną, niedługo na profilu Justyny pojawiła się bardzo podobna fotografia z jej tajemniczym partnerem.

Teraz jednak była żona skoczka może niejako cieszyć się z tego, jak internauci zareagowali na kolejną zabawę Piotra, który udostępnił zdjęcie ze swoją partnerką, gdzie oboje mają jednak zasłonięte twarze. "Nie bądź już taki tajemniczy, Pieter... Pokażcie się razem", "Skończcie ten kabaret, pokażcie się razem i będzie spokój. Czym ty się przejmujesz?", "Tak, tak, pokażcie się razem, nie ukrywaj tej ślicznotki" - piszą fani pod zdjęciem reprezentana Polski.

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy
  2. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News