Justyna Żyła
Youtube JastrzabPost
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 12 Września 2020

Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń

Justyna Żyła w ostatnich tygodniach stała się bohaterką wielu artykułów w internecie. Zachowanie celebrytki, która wielokrotnie za pomocą mediów społecznościowych toczy batalię ze swoim byłym małżonkiem Piotrem Żyłą, delikatnie mówiąc, nie spodobało się kibicom skoków narciarskich. Są jednak i tacy, którzy popierają byłą ukochaną sportowca i to jego uważają za winnego skandalicznych sporów. 

Justyna Żyła regularnie zasypuje internautów kolejnymi postami w mediach społecznościowych, które mają na celu uderzenie w byłego męża, Piotra. Choć skoczek narciarski cieszy się wielkim wsparciem fanów, są też tacy, którzy uważają, że celebrytka ma rację, atakując dawnego ukochanego.

Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletceZnęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletceCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Justyna Żyła zbiera pochwały za ataki na byłego męża

Przez kilka ostatnich tygodni fani skoków narciarskich obserwowali wielki spór, jaki wybuchł między reprezentantem Polski Piotrem Żyłą, a jego byłą małżonką Justyną. Celebrytka, która zyskała popularność dzięki związkowi ze sportowcem i udziałowi w show “Taniec z Gwiazdami” nie mogła się pogodzić z informacjami, że jej dawny ukochany znalazł nową miłość i układa sobie życie na nowo.

W mediach społecznościowych raz po raz pojawiały się ataki skierowane pod adresem skoczka i mało subtelne sugestie dotyczące nowej ukochanej Piotra Żyły. Celebrytka sprowadziła na siebie wielką krytykę również, gdy próbowała za pomocą sugestywnych zdjęć przekonać internautów, że sama również znalazła nową miłość.

Dało się zauważyć, że sympatycy sportu i internauci są po stronie popularnego skoczka narciarskiego, a wpisy i słowa Justyny Żyły traktują nie do końca poważnie. Z każdym kolejnym wpisem 33-latka musiała mierzyć się z coraz większą krytyką, a użytkownicy mediów społecznościowych byli zmęczeni kolejnymi jej postami. Są jednak i tacy, którzy zdecydowanie biorą w obronę byłą żonę Piotra Żyły i to jego uważają za “tego złego”.

Odważne zdjęcie polskiej siatkarki z kwarantanny. Zdjęła ubrania i prezentuje swoje ciało nad wodąOdważne zdjęcie polskiej siatkarki z kwarantanny. Zdjęła ubrania i prezentuje swoje ciało nad wodąCzytaj dalej


Fani celebrytki krytykują Piotra Żyłę

Pod ostatnim zdjęciem Justyny Żyły na Instagramie, pojawił się długi wpis jednej z internautek, która zdecydowanie stanęła w obronie kobiety i uderzyła jednocześnie w Piotra Żyłę. Poniżej prezentujemy cytat przy zachowaniu pisowni oryginalnej.

- A ja tam zycze Pani wszystkiego najlepszego duzo radosci, milosci i niech Pani sie hejtem nie przejmuje bardzo dobrze Pani robi ze demaskuje Pani swego ex. Kazdy go ma za swietego bo jest skoczkiem, a on pajacuje. Duzo szczescia i znalezienia prawdziwej milosci, takiej ktora Pania doceni. - napisała użytkowniczka popularnego portalu. Justyna Żyła nie odniosła się do tych słów, jednak polubiła wpis swojej fanki.

Justyna Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd będzie majstrował przy przepisach związanych z wymiarem czasu pracy. Zmiany niedługo
  2. Znalazł olbrzymie gniazdo os w suficie. Tysiące agresywnych owadów zawładnęło domem [wideo]
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News