Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 13 Sierpnia 2020

Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)

Justyna Żyła ponownie zwróciła na siebie uwagę mediów i internautów. Była żona skoczka reprezentacji Polski ponownie zszokowała wszystkich fotografią, jaka ukazała się na jej profilu w serwisie Instagram. Celebrytka ponownie pokazała się w towarzystwie Filipa Kaseli, do którego przed kilkoma dniami czule się tuliła, sugerując, że jest on jej nową miłością. O dziwo jednak tym razem towarzyszyła im również prawdziwa partnerka mężczyzny, Miss Polski Magdalena Kasiborska. Za ten dziwny post, na Justynę Żyłę spadła lawina krytyki.

Justyna Żyła po raz kolejny mocno postarała się, by zwrócić na siebie uwagę mediów i użytkowników sieci.. W mediach społecznościowych celebrytki pojawił się kolejny już w ostatnim czasie szokujący post. Internauci nie zostawili suchej nitki na byłej żonie Piotra Żyły.

Nie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobieNie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów


Justyna Żyła kolejny raz szokuje swoim zachowaniem

W ostatnich tygodniach Justyna Żyła może pretendować do miana najczęściej krytykowanej osoby polskiego show-biznesu. Najpierw na celebrytkę spadła ogromna fala krytyki za groźby śmierci, jakich miała się dopuścić w stosunku do nowej ukochanej swojego byłego męża Piotra Żyły. Później 33-latka starała się zrobić wszystko, by zagrać na nosie byłemu partnerowi, gdy media zaczęły pisać o jego nowym związku z aktorką i modelką Marceliną Ziętek.

W tym celu Justyna Żyła zaczęła publikować zdjęcia, które mało subtelnie odnosiły się do życia Piotra Żyły. Choć celebrytka deklarowała wielokrotnie, że nie interesuje jej życie dawnego ukochanego, ilekroć robiło się głośno wokół jego relacji z aktorką, czy też opublikował on zdjęcie w social mediach, 33-latka natychmiast odpowiadała w mało subtelny sposób. Za swoje działania spotkała się z ogromną krytyką ze strony fanów.

Internauci nie zostawili na Justynie Żyle suchej nitki, gdy podzieliła się ona z nimi zdjęciem, na którym pozuje przytulona do tajemniczego mężczyzny i wymownym tekstem sugeruje, że łączy ich coś więcej. Szybko okazało się, że mężczyzna o imieniu Filip ma już partnerkę, a jest nią Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska. Fani zarzucali celebrytce, że stosuje bardzo tandetne zagrania, by zwrócić na siebie uwagę.

Mateusz Borek w nowej stacji? Znany komentator zamieścił wiele mówiące zdjęcie (FOTO)Mateusz Borek w nowej stacji? Znany komentator zamieścił wiele mówiące zdjęcie (FOTO)Czytaj dalej


Na celebrytkę spadła fala ogromnej krytyki

Teraz mamy ciąg dalszy tej historii, gdyż Żyła opublikowała kolejne zdjęcie. Tym razem ze wspomnianym mężczyzną, ale i jego prawdziwą ukochaną! Para siedzi wygodnie na kanapie pod kocem, a Justyna Żyła towarzyszy im, ponownie przybliżając się do mężczyzny z wielkim uśmiechem na ustach. Para wydaje się jednak niezbyt zadowolona.

To było już za wiele dla internautów, którzy pod postem dali upust niezrozumieniu działań celebrytki. Pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. "Filip i Magda są para a Pani wstawia z nim zdjęcie opisując "Jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie" o co tu chodzi?" - pytała jedna z komentujących osób. Inne wpisy były jeszcze bardziej krytyczne. "Chyba nie są zadowoleni z fotki z Tobą", "Powinni Ci odciąć internet... jesteś tak słaba... że ewidentne chcesz zwrócić na siebie uwagę i wszystkich pudelkow.. kozaczków itp ...!! Współczuje takiego życia".

Justyna Żyła

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura wyższa nawet o 200 złotych. Pominięcie jednego przepisu kluczowe dla ogromnej grupy emerytów
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News