Justyna Żyła
Instagram.com/justynazyla
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 13 Września 2020

Justyna Żyła chce wrócić do Piotra? Dała nieprawdopodobną wskazówkę, nie przestała go kochać? (FOTO)

Justyna Żyła w ostatnich miesiącach wielokrotnie atakowała byłego męża Piotra, czym naraziła się na ogromną krytykę ze strony kibiców i internautów. Fani mieli dosyć publicznych popisów celebrytki i uważali, że sprawy prywatne powinna ona rozwiązywać w zaciszu własnego domu. Teraz użytkownicy sieci wysnuli ciekawą teorię. Uważają, że 33-latka nigdy nie przestała kochać swojego byłego partnera i chce do niego wrócić. 

Justyna Żyła znana jest z zamiłowania do używania mediów społecznościowych, jednak jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikowała na Instagramie, sprawiło, że fani zaczęli snuć interesującą teorię. Zdaniem obserwujących profil celebrytki osób, chce ona wrócić do swojego byłego męża.

Syn Edyty Górniak miał walczyć w Fame MMA. Reakcja piosenkarki rozbroiła go do resztySyn Edyty Górniak miał walczyć w Fame MMA. Reakcja piosenkarki rozbroiła go do resztyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę


Justyna Żyła nadal kocha byłego męża?

W ciągu kilku ostatnich miesięcy Polska obserwowała regularne kłótnie w mediach społecznościowych pomiędzy reprezentantem Polski w skokach narciarskich Piotrem Żyłą, a jego byłą żoną Justyną. Celebrytka raz po raz wszczynała kłótnie ze swoim dawnym ukochanym, mimo że ten stanowczo starał się odciąć od atencyjnego zachowania 33-latki.

Kobieta nie dawała za wygraną i dzięki temu mogliśmy m.in. dowiedzieć się, że groziła nowej ukochanej Piotra Żyły śmiercią, udawała, że znalazła nowego partnera i nie jest zadowolona z wysokości alimentów, jakie płaci po rozwodzie jej były małżonek. Teraz jednak możemy być świadkami najbardziej szokującej ze wszystkich historii. Czujnej uwadze internautów nie uszło zdjęcie, które pojawiło się na InstaStory Justyny Żyły. Ich zdaniem fotografia ma wielkie znaczenie.

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej


Kontrowersyjna celebrytka dała wskazówkę byłemu mężowi

Na zdjęciu widać wybitą szybę samochodu, a kształt uszkodzenia na szkle przypomina serce. Fotografii towarzyszy opis “Kiedy jest wściekła ale nadal jej na tobie zależy”. Obserwujący profil Justyny Żyły internauci od razu zaczęli snuć teorię, że fotografia ta ma znaczenie. Sugerują oni, że słowa te skierowane są do Piotra Żyły i być może celebrytka nigdy nie przestała go kochać, a nawet chętnie ponownie by się z nim związała.

To w znacznym stopniu tłumaczyłoby niektóre z zachowań kontrowersyjnej 33-latki, jednak jak jest naprawdę, tego się pewnie nie dowiemy. Być może sama Justyna Żyła postanowi rozwiać wątpliwości wszystkich, kolejnym wpisem, jak to ma w zwyczaju.

Justyna Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tydzień bez litości. Zmasowane kontrole policji, radiowozy będą dosłownie wszędzie
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Moneta sprzed lat znacznie zyskała na wartości. Warto sprawdzić, czy nie masz takiej w domu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News