Justyna Żyła
youtube.com/Superstacja
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Października 2020

Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)

Justyna Żyła ma na celu upokorzenie Piotra Żyły? Celebrytka, która do tej pory zajmowała się rozgrzebywaniem ran po swoim dawnym związku, ostatnimi czasy znów wzbudziła zainteresowanie fanów show-biznesu. Chodzi o jej zachowanie względem byłego męża, w związku z jego nową relacją. Okazuje się, że sama Żyła także zaczęła nowy związek, a fani nie mają wątpliwości, że jej zachowanie ma na celu wzbudzić zazdrość byłego męża.

Justyna Żyła jest postacią, obok której nie można przejść obojętnie. Celebrytka, która swoją karierę w dużej mierze zawdzięcza skandalom i pokazywaniom brudów ze swojego małżeństwa, postanowiła ostatnimi czasy zadziwić Polskę. Chodzi o jej domniemaną, nową relację. Celebrytka cała w amorach pokazuje zdjęcia z kwiatami, a także posty, które sugerują jej aktywny udział w randkach. Fani sugerują, że jej zachowanie ma na celu zagranie na nerwach Piotrowi Żyle, który także zaczął nowe życie u boku aktorki znanej z produkcji TVN.

Kamil Stoch i Piotr Żyła skończą niebawem kariery? Jest oficjalne stanowisko skoczków, cała Polska czekałaKamil Stoch i Piotr Żyła skończą niebawem kariery? Jest oficjalne stanowisko skoczków, cała Polska czekałaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Przywoziliśmy je niemal kartonami. Czesi przestają produkować jeden z ulubionych słodyczy Polaków

Justyna Żyła chce skompromitować Piotra przed tysiącami Polaków? Jej zachowanie wzbudziło uwagę mediów

Okazuje się, że Żyła bardzo niechętnie zareagowała na związek Piotra z Marceliną Ziętek. Kilka miesięcy temu w internecie pojawiały się groźby, które Justyna Żyła stosowała przeciwko byłemu mężowi. Kiedy sprawa ucichła, a związek Piotra Żyły i gwiazdy TVN przybierał na kształcie, a także pojawiły się niejasne przesłanki, mówiące o ślubie, Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła zabrać głos, tym razem uderzając z samą Marcelinę Ziętek, stwierdzając, że nie będzie o nią zazdrosna. Wypowiedź była jednak na tyle ironiczna, że widać, że nadal panie są na wojennej ścieżce.

- Pewnie. Zazdrosna to mogłabym być o Moniccę Belucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna. Tyle w temacie. - napisała w mediach społecznościowych Żyła.

Duda z rewelacyjnym sukcesem. Pokonał mistrza świata, prawdziwa sensacjaDuda z rewelacyjnym sukcesem. Pokonał mistrza świata, prawdziwa sensacjaCzytaj dalej

Justyna Żyła próbuje odegrać się na byłym mężu? Zdjęcia mówią wszystko

Mimo że Justyna Żyła i skoczek narciarski nie są już małżeństwem, to napięcie między nimi jest nadal wyczuwalne. Od kiedy Justyna Żyła pokazuje zdjęcia ze swoich spotkań i randek z nieujawnionym do tej pory mężczyzną, fani zaczęli spekulować, że jej zachowanie ma na celu zrobienie na złość byłemu mężowi i jej relacja w dużym stopniu jest odpowiedzią na Marcelinę Ziątek.

Zdjęcia, które zamieszcza celebrytka, przez część jej fanów jest odbierana jako atak na Piotra i próba udowodnienia mu, że radzi sobie bez niego bardzo dobrze. Czy konflikt Żyłów nie doczekał się jeszcze eskalacji, a polska opinia publiczna będzie zarzucana po raz kolejny wzajemnymi atakami byłych małżonków?

Justyna Żyła

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
   2. Banknot 100 złotych wart nawet kilka razy więcej. Można zarobić ogromne pieniądze
   3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
   4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
   5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
   6. Była obiektem drwin, więc schudła 100 kg. W dniu ślubu swojego eks wyglądała lepiej niż panna młoda

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News