Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Czerwca 2020

Justyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrości

Justyna Żyła cały czas szuka sposóbu na skuteczny powrót do show-biznesu. Celebrytka, która zasłynęła skandalami obyczajowymi i wyciągania mrocznych historii ze swojego nieudanego małżeństwa ze skoczkiem narciarskim, tym razem udała się na siłownię. Nie była jednak tam sama. Towarzyszył jej przystojny mężczyzna, który cały czas doglądał starań Żyły na obiekcie sportowym.

Justyna Żyła jest postacią, obok której wręcz nie da się przejść obojętnie. Celebrytka od początków swojej medialnej kariery budzi wielkie emocje wśród polskiej opinii publicznej i jest krytykowana za wyciąganie brudów ze swojego małżeństwa, jak też podejścia do spraw społecznych. Tym razem, kobieta postanowiła pójść na siłownię i urządzić sobie na niej sesje zdjęciową. Towarzyszył jej przystojny mężczyzna, a fani już teraz spekulują, czy Żyła w ten sposób chciałaby przyciągnąć uwagę Piotra.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
  2. Chiny potwierdziły. Okropny skandal. Świat przeciera oczy z niedowierzania
Dramatyczne wyznanie Otylii Jędrzejczak. Straciła dziecko, nie mogła liczyć na partneraDramatyczne wyznanie Otylii Jędrzejczak. Straciła dziecko, nie mogła liczyć na partneraCzytaj dalej

Justyna Żyła chciała wzbudzić zazdrość Piotra Żyły? Uśmiecha się u boku przystojnego mężczyzny

Relacje Justyny Żyły na temat jej małżeństwa są bardzo różne. Z jednej strony, celebrytka mówi, że nie tęskni za skoczkiem narciarskim i obwinia go o swoje kompleksy, rozpad pożycia małżeńskiego i wyciąga brudy z ich związku, ale z drugiej strony, stara się utrzymywać z nim w miare dobre relacje i przyznaje w mediach, że część żalu jej już minęła. Celebrytka robi ostatnio wszystko, żeby znowu było o niej głośno i tym razem udała się na siłownię.

O ile pójście na siłownię nie jest niczym niezwykłym, o tyle sama Żyła zrobiła z niego duże wydarzenie, udając się na obiekt z niespodziewanym gościem. Goście siłowni zauważyli, że była ona tam u boku przystojengo mężczyzny.

Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)Czytaj dalej

Kim jest mężczyzna, który towarzyszył Justynie Żyłe? Celebrytka nie mogła przy nim ukryć uśmiechu

Okazuje się, że mężczyzną z którym była Justyna Żyła jest jej trener personalny. Nie wiemy, jaka relacja łączy mężczyznę z byłą żoną skoczka narciarskiego, ale w sieci już teraz pojawiają się spekulacje, że jej zachowanie wynika z chęci zaimponowania swojemu byłemu meżowi.

Sama Żyła udzieliła zresztą ostatnimi czasy wywiadu, w którym mówiła otwarcie o problemach swojego byłego związku, a na swoich social-mediach cały czas wskazuje na to, że szuka następcy swojego ukochanego. Sam Piotr Żyła nie odnosi się do zachowania swojej byłej partnerki i unika komentarzy na temat jej zachowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W 2019 roku skorzystało 120 tys. Polaków. Ty też możesz zwiększyć emeryturę o 10%, sposób jest banalny
  2. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku
  3. Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)
  4. Syn gwiazdora rzucił się z nożem na sąsiada. Makabryczne szczegóły zbrodni
  5. Zbigniew Boniek pogrążony w rozpaczy. Te słowa mówią wszystko
  6. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News