Justyna Żyła
Instagram.com/justynazyla
Autor Piotr Mika - 15 Sierpnia 2020

Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr oświadczył się nowej dziewczynie? Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości (FOTO)

Justyna Żyła może znów zostać wyprowadzona z równowagi przez swojego byłego męża. Piotr Żyła od pewnego czasu spotyka się z nową partnerką i wiele wskazuje na to, że się jej... oświadczył. Fani dostrzegli na serdecznym palcu Marceliny Ziętek pierścionek, który mogła otrzymać od Piotra w ramach oświadczyn.

Justyna Żyła z pewnością nie będzie zachwycona, jeśli domysły internautów okażą się trafne. Niedawno Marcelina Ziętek opublikowała zdjęcie, które zasugerowało, że przyjęła oświadczyny. Choć wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia, to wszyscy są pewni, że partnerem 22-latki jest Piotr Żyła.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  2. Weszła do morza w Kołobrzegu. Chwilę później jechała do szpitala, makabra
Na jaw wyszło, jak wygląda dom Artura Boruca w Warszawie. Prawdziwe luksusy, zwykły Polak może pomarzyćNa jaw wyszło, jak wygląda dom Artura Boruca w Warszawie. Prawdziwe luksusy, zwykły Polak może pomarzyćCzytaj dalej

Justyna Żyła będzie wściekła?

W ostatnich tygodniach na nowo odżył konflikt Piotra Żyły i jego byłej żony. Doszło do tego, że oboje w mediach społecznościowych zaczęli publikować swoje prywatne rozmowych, w których obrażali siebie na wzajem, a nawet dochodziło do gróźb ze strony byłej małżonki skoczka narciarskiego.

Gdy sprawa nieco przycichła, gruchnęła wieść, że Piotr Żyła znalazł nową miłość. To ponownie sprawiło, że Justyna Żyła zaczęła być uszczypliwa dla swojego byłego męża. Teraz jednak może ona być naprawdę wściekła, jeśli domysły fanów Marceliny Ziętek okażą się prawdziwe.

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

Pierścionek zaręczynowy na palcu Marceliny?

Niedawno na swoim profilu na Instagramie nowa partnerka Piotra Żyły pokazała jak przymierza stylowe kalosze. To jednak nie obuwie przyciągnęło uwagę internautów, którzy zauważyli na palcu 22-latki pierścionek. To wywołało prawdziwą burzę w komentarzach i falę domysłów na temat zaręczyn z Piotrem.

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Doliwy do ognia dolała sama bohaterka zdjęcia, która dwa dni temu dodała bardzo tajemniczy wpis - 13-stego, dla mnie zawsze szczęśliwy, dziś jest początkiem nowego, wyjątkowego - napisała Marcelina Ziętek. Fani nie mają wątpliwości, że chodzi właśnie o zaręczyny z popularnym skoczkiem narciarskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowa decyzja Biedronki. Wpłynie na wartość naszego koszyka
  2. Zaszczepią nawet miliard osób. Ruszyła produkcja rosyjskiej szczepionki
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News