Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Sierpnia 2020

Justyna Żyła zareagowała na związek Piotra? Znalazła osoby, które dają jej szczęście, celebrytka zadziwia (FOTO)

Justyna Żyła pochwaliła się swoim fanom kolejnym zdjęciem, na którym pokazała, jak spędza czas. Celebrytka, która wzbudziła w ostatnim czasie wiele kontrowersji swoim zachowaniem i kłótnią z byłym mężem, Piotrem Żyłą, próbuje zatrzeć złe wrażenie. W tym celu opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram zdjęcie, pod którym znalazł się dość wymowny wpis. Wygląda na to, że 33-latka znalazła kogoś, kto daje jej szczęście.

Justyna Żyła znów zwróciła na siebie uwagę internautów. Tym razem była małżonka Piotra Żyły zdecydowała się opublikować na Instagramie zdjęcie, które okrasiła wymownym komentarzem. Celebrytka, która w ostatnich tygodniach wywołała mnóstwo kontrowersji, dała w nim do zrozumienia, że znalazła szczęście.

Tragiczna informacja z samego rana. Nastolatek stracił przytomność na treningu. Nie żyje, wielka tragediaTragiczna informacja z samego rana. Nastolatek stracił przytomność na treningu. Nie żyje, wielka tragediaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  2. Ministerstwo oficjalnie potwierdziło. Chodzi o Polaków wracających zza granicy, wielu nie będzie zadowolonych


Justyna Żyła musiała zmierzyć się z krytyką

Polscy fani skoków narciarskich w ostatnich tygodniach mieli wiele okazji do czytania doniesień na temat życia prywatnego ich ulubionego skoczka Piotra Żyły. Zawodnik znalazł nową miłość, aktorkę Marcelinę Ziętek, ale również jego była małżonka, Justyna Żyła postarała się, by w mediach zrobił się szum. Wszystko za sprawą kłótni, jaka rozgorzała między dawnymi małżonkami.

Okazało się, że Justyna Żyła groziła nowej partnerce skoczka śmiercią, za co spadła na nią lawina krytyki ze strony internautów. Później celebrytka regularnie zwracała na siebie uwagę poprzez publikacje, jakie ukazywały się w jej mediach społecznościowych. Kobieta starała się przekonać wszystkich, że znalazła nowego partnera, mimo że szybko okazało się, że jest on związany z Miss Polski 2019.

Poczynania Justyny Żyły, która spotkała się z wieloma opiniami, że za wszelką cenę stara się zrobić wokół siebie zamieszanie, nie spodobały się sympatykom skoków oraz użytkownikom mediów społecznościowych. Mimo to celebrytka, która zdobyła sławę między innymi dzięki sesji w “Playboyu” oraz udziałowi w programie “Taniec z Gwiazdami” nadal publikuje kolejne zdjęcie i nie przejmuje się negatywnymi opiniami.

Nowy klub chce kupić Arkadiusza Milika. Juventus nie będzie zadowolonyNowy klub chce kupić Arkadiusza Milika. Juventus nie będzie zadowolonyCzytaj dalej


Kontrowersyjna celebrytka znalazła szczeście

W serwisie Instagram pojawiło się kolejne udostępnione przez nią zdjęcie. 33-latka pochwaliła się swoim fanom, że spędziła cudowny weekend w towarzystwie przyjaciółek, z którymi pozowała do wspólnego zdjęcia. Justyna Żyła dodała do fotografii wpis, który sugeruje, że w gronie znajomych czuje się szcześliwa.

- To był wspaniały weekend . Zawsze powtarzam , ze mieć przy sobie wartościowe osoby to prawdziwe szczęście . Mieć przy sobie osoby , które dają uśmiechy i dobro to już bycie szczęściarą - napisała kontrowersyjna celebrytka.

Justyna Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostatnia szansa na dodatkowe 1400 zł. Zostało mało czasu, spiesz się
  2. Gigantyczne jaskinie na Marsie i Księżycu. W niektórych można by zmieścić całą Warszawę
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News